Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod kimenne...

Mit szólnál ha a párod kimenne külföldre dolgozni és havonta csak egyszer vagy jobb esetben kétszer jönne haza?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet így életben tartani a kapcsolatot?
2010. máj. 14. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy vannak nehéz helyzetek, és nekem is elég szar lenne, ha emiatt hagynának el. Fenn lehet tartani a kapcsolatot, nem egy meg nem két párnak sikerült már.
2010. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Netán nem nemzetközi kamionosnak megy?
2010. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kint van.Most jön haza 6 hét után pár napra.

Nagyon nehéz, 2 gyerekkel és kismamaként baromi nehéz.De akkor nem volt más megoldás.Ha 2x jönne havonta, már jobb lenne.

2010. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Támogatnám. gondolom a pénz miatt megy ki, amiből pedig mindannyiunknak kevés van. Havi két alkalom az teljesen jó, egy ilyen melónál. Nekünk 12 éve megy. Ha ez van ezt kell csinálni.Hogy lehet így életben tartani? Millió embernek sikerült.
2010. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfinak mindig rosszabb mert nincs vele se gyerek, se a környezete. A nőknek ennyivel könnyebb talán.
2010. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken élünk, a férjem néhány éve egy évig Pesten tanult, csak hétvégeken találkoztunk. Két gyerekkel egyedül itthon. Nekünk szétzúzta a kapcsolatot, ami addig a szerelemre épült, hétvégén nem tudtunk egymással mit kezdeni. Hálistennek vége, minden rendeződött, de bizony időbe telt, míg visszarázódtunk a régi kerékvágásba.
2010. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ki kell bírni! Ha lehet a férjnek is, a feleségnek meg pláne. Nyilván nem szórakozásból megy külföldre, hanem pénzt keresni. Teszi ezt a család érdekében. Készülj fel az örömteli találkozásokra és ápold a szeretetet magadban és a gyermekeidben, amennyiben vannak.
2010. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzetem lassan 1 éve!

Kibirtam mert szeretem!

2010. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól keresne és szerezne nekem is kint melót akkor simán!
2010. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a távkapcsolatokban, idővel úgyis mind ketten kerestek vallaki mást.
2010. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!