Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két éve váltam el. A kétheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve váltam el. A kétheti láthatásokat a volt férjem arra használja fel, hogy a kisfiamat ellenem és az új párom ellen hangolja, a láthatásról több óra késéssel hozza haza. Hogy bírhatom jobb belátásra? Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
a gyerekvédelmiben is tudsz szólni, vagy a bíróságon kérhetsz felülvizsgálatot arra hivatkozva,hogy a férjed nem tartja be a megbeszélt időhatárokat
2008. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
sose értem,h egy felmőtt embernek h lehet ennyi esze..hát nem a gyermek érdekit kellene nézni?? a gyereknek semmi köze a kettőtök vitájához,a volt férjed eszement, tönkreteszi a fiát lelkiekben...szerintem is megy be a családvédőkhöz,ott tudnak jogi segítséget is nyujtani..
2008. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos sok ilyen feminista választ lehet itt olvasni!

Én nyolc éve egyedül nevelem a gyerekemet és férfi vagyok!

Nem tudom, hogy hogyan neveli a volt férjed ellened a gyerekedet! Én soha sem szidtam a volt feleségemet(pedig megérdemelné, még gyerektartást sem fizet!) Szerintem gondold át a dolgot, ha a jelenlegi férjed jó viszonyban van a fiaddal akkor nem kell aggódnod! Ne akarj mindenképp' segítséget kérni! Amit a feminista,saját gyermek nélküli "vénleányok" mondanak azt nem kell elhinni!

Most, ha nem értetted a lényeget akkor pontozz le; engem a "gyakorikérdések.hu" pontozási rendszere hidegen hagy! Ne neveld a fiadat az apja ellen!

2008. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
előző válaszoló,én mindig megemelem a kalapom, az olyan férfiak előtt,akik egyedül nevelik a gyermekeiket,komolyan mondom,minden elismerésem a tied. és az előtt is,h sose szidod a gyermeked anyját a gyereked előtt,végre egy olyan hozzáállás,aminek természetesnek kellene lennie.sok boldogságot és mindig elegendő anyagi javakat nektek!
2008. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
kérdező, a volt férjed telon értesit,h késni fognak? mert ha igen,szerintem semmi gond,h többet akar lenni a gyermekével,csak ezt beszéljétek meg. meg h a gyermek mit szeretne,az meg a legfontosabb legyen!
2008. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Hasonló cipőben járok én is,de az előttem lévőknek is van igaza,mert tisztelet a kivételnek,ami sajnos ritkán van.

Én biztos hogy nem engedném meg azt,hogy a láthatások során akárhová is elvigye a gyermeket az apa.Csak a lakásomon látogassa,vagy valami családsegítőben,ahol teljesen közömbös minden,és felügyelet alatt is vannak.Majd ha a gyermek eléri azt a kort(pl:6-7 éves),hogy Ő maga döntse el,hogy akar-e elmenni az édesapjával vagy sem!Ez lenne a legjobb megoldás mindenki számára!

2008. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Csak a jobban érthetőség kedvéért írom le a következőket. A válás után új kapcsolatot kezdtem. Akkor 2 éves volt a fiam, most 4. Az új páromat megszerette a kisfiam, és 3 hónapja babánk is született. A kistesót is várta és szereti a kisfiam. De aug.-ban apánál volt 1 hónapot. Úgy jött haza, hogy a páromat ok nélkül üti-vágja, azt mondja h a páromat nem szereti. És a legjobb, hogy ő az apa városában fog iskolába járni. Szóval ebből nekem az jön le, hogy ellenünk neveli. Tényleg hagynom kéne, hogy ne tűnjek feministának?
2008. okt. 7. 15:13
 8/8 A kérdező kommentje:

Még mindig a kérdező vagyok. Nem szól nekem a volt párom, ha késik. Ha rá telefonálok a válasz: Úton van.

A pici baba fürdetését pedig nem halasztgathatom késő estig csak mert ő du 5 helyett este 9-kor hozza haza a fiam. A fiamnak se mindegy hogy őt mikor tudom így lefektetni.

2008. okt. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!