Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert utalja az egesz csaladom...

Miert utalja az egesz csaladom a volegenyemet?

Figyelt kérdés

Afrikai szarmazasu, epiteszmernok hallgatno, felallasban dolgozik eladokent, meg a magyar nyelvet is elkezdte tanulni, csak azert, hogy a szuleimmel tudjon beszelgetni a sajat nyelvukon. Hiaba mondtam neki, hogy inkabb a szuleimnek kene mar jobban megtanulni nemetul. Folyton mindent bizonygatnia kell, a szuleim mindenbe belekotnek, soha semmi sem eleg jo nekik. A nagyszuleim meg ennel is jobban ellenzik az eskuvot. Nem ertem miert csinaljak ezt. Azzal sose kotekedtek, ha egy mas nemzetisegu baratomat, baratnomet mutattam be

Mit tudnank meg tenni, hogy nyugalomban elhessunk? A volegenyem most egy nagyobb hazat is akar nekunk venni, kolcsonbol es felretett penzbol, meg az apja rahagyott penzebol, csakhogy bizonyitson a szuleimnek. Mar o is kezd teljesen megorulni. Nincs szuksegunk nagyobb hazra, a kis alberlet is tokeletes egyelore ket embernek. Hogy tudnam ravenni a szuleimet, hogy hagyjak ezt abba?

25/N



2017. ápr. 26. 23:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos valószínűleg látens rasszisták a szüleid. A legtöbb ember addig nem probléma a más rasszú ember amíg a saját családjába nem kerülne be.
2017. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Kell neki au Eu lakhatás.
2017. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

" meg a magyar nyelvet is elkezdte tanulni, csak azert, hogy a szuleimmel tudjon beszelgetni a"


Meg a lila köd...

2017. ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Vőlegénxed :) Csak bevándorolni akar :)
2017. ápr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
"épiteszmernok hallgatno" És a vőlegényed :) Ezt gondolod újra :)
2017. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos az afrikaiak többsége tanuloi vizummal van itt és eggetlen megoldást a házasság jelenti. Járj el körültekintôen, a legjobb az lenne, ha egyelôre nem házasodnátok össze.

Sajnos rengeteg negatív példát láttam a saját szememmel, ahol az aranyos, kedves, romantikus, okos afrikai férj amint megkapta a vízumát, teljesen megváltozott és hamar kiderült, hogy nem is volt igazi nagy szerelem, csak kihasználás.

2017. ápr. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha magyarul még nem tud pedig itt tanul az épitészmérnőki karon az már régen rossz,ja és nem szüleidnek kell németül megtanulni hanem párodnak magyarul,
2017. ápr. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy már mindenki megtanuljon idegen nyelvet mert ő nem tud magyarul megtanulni ha itt tanul.
2017. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet valami megfontolt ember, ha hitelbe verné magát, hogy bizonyítson a pereputtynak.

Ha az idő titeket igazol, akkor úgyis belátják a szüleid.

Mennyi ideje vagytok amúgy együtt? Mennyi idő után kért meg? Ezek az afrikaiak vagy törökök hajlamosak arra,hogy mindenkinek lehozzák a csillagokat az égről,rövid ismerettség után is.

Konkrétan engem is kértek már úgy feleségül, hogy semmi nem volt köztünk, csak vagy 2 alkalommal beszélgettünk.

Nekem is az jön le,hogy kb nem normálisak és nem veszik komolyan a házasságot sem,nem úgy látják, mint mi.

De te tudod, ha több év járás után kért meg, akkor nyilván nem olyan, mint a többiek.

De ha pár hét/hónap után, akkor legyenek fenttartásaid.

2017. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Mikor megkérdezted a szüleidet mi a bajuk vele mit mondtak?
2017. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!