Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom folyton vitatkozik...

A családom folyton vitatkozik én kikészultem idegileg mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az anyám mindig normális szulo volt. Mostanaban miutan papa meghalt elkezdett inni. Ideköltöztette a barátját de közben kavar volt párjával. Mamám házában lakunk, aki miután papa meghalt idehozott egy másik csávot aki szurja anya szemét és folyton vitatkoznak. 15évesen ugy érzem lelki roncs vagyok. Minden nap sirok, idegi problémák jelentkeztek. Hiába mondom a jot, anya azzal van hogy 15évesen én ne szoljak bele. De ebben élek és nem birom! Hiába mondom hogy költözzunk el. A dolgok már betegessé fajultak. Föznénk, mama kikapcsolja a gázt, valamint tegnap a másik szobábol hivott fel és uvoltott velem a telefonba hogy kapcsoljam ki a tvt. Mit tegyek? Hogy lesz ez jobb? Növérem azt mondja átvesz magához de nem akarok elszakadni anyátol mindegy hogy ö e a hibás akkoris az anyám és felnevelt.
2017. márc. 12. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Yo, az anyád és felnevelt, de megváltozott és nem példaértékű az ahogyan él és ahogyan téged tart, hiszen mint írod idegroncs vagy 15 évesen. Tarts egy kis szünetet és cuccolj a nővéredhez.
2017. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attol tartok nélkulem mégjobban inna. :(
2017. márc. 12. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el egy alkoholistának mindegy hogy ott vagy,vagy máshol. Talán észhez téríti az ha elcuccolsz.
2017. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nevelt fel, még gyerek vagy. Téged most kell felnevelni, és az anyád ezt nem teszi.
2017. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nélküled még jobban inna ? hát pont ez az, bizonyítson, bizonyítsa be, hogy ő jó anya és érted képes letenni a piát és úgy viselkedni ahogyan egy anyának illik viselkednie.
2017. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még mindig nem akar anya elköltözni hogy kikeruljek ebből a közegből.. :(
2017. márc. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!