Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőapám hazajön megnézi a...

Leiyla kérdése:

Nevelőapám hazajön megnézi a hűtöt azt mobdja mi ez a kibontott kefir itt két napja. Mondom neki az enyém. Azt mondja hogy ott meg fog romlani mondom neki mit zavarja a őt. Amikor ő ugyse kéri plusz az enyém?

Figyelt kérdés
szerintetek komplett?
2017. máj. 1. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
hat igaza van ha 2 napja nem.iszod meg akkor legalabb dobd ki mar ugy se fogod... ezek a problemak....
2017. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem nem.nincs semmi baja.félliteres. plusz az enyém olyan tempóban eszem amilyenben akarom.
2017. máj. 1. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk soha nem volt enyém-tiéd otthon. Most a párommal élek,nem a szüleimmel,de most sincs ilyen. Ami a hűtőben van,az mindenkié, akkor az enyém,ha éppen eszem. Ettől független persze megkérdezem,hogy "ezt a bontott joghurtot megeszed még? Vagy megehetem?" de ennyivel ki is merül a dolog. Fura,hogy ti így beosztjátok.
2017. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát ősemmit nem kérdez meg ha talál egy tálca sütit azt mindfelfalja soha senkit nem kinál meg.
2017. máj. 1. 23:08
 5/13 A kérdező kommentje:
most iscsak kötöszködött.csak azt nem értem miért ilyen hülye.
2017. máj. 1. 23:09
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem d@gd meg a barátnődet ( már ha van) és ne másokon vezesd le a feszültséget
2017. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Addig nem is gond, amíg be nem büdösíti a hűtőt, vagy a többi kaját.


Persze ha bevállalod, hogy abban az esetben kitakarítod+újra feltöltöd, akkor utána sem.

2017. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha megromlik, az arcodra kenheted. Jót tesz a bőrnek. :)
2017. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Meglepő?


Nálunk hónapok óta nagy dobozos, poharas, (márkát nem reklámozok) , ám minőségi tejföl fogyogat a hűtőből, és semmi baja.

Mivel nem egy olcsó márka, és "magyar, házi termék".

Még sincs semmi baj vele.

2017. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kérdező te nem vagy a komplett, hogy ilyenen kiakadsz! :D


Bocs, de ez még egy kérdést sem ér meg :D

2017. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!