Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyszüleim mindig mikor...

A nagyszüleim mindig mikor elmegyek hozzájuk állandoan számonkérnek rajam mindent?

Figyelt kérdés
mikor mentél suliba,mikor jöttél haza,mikor mész holnap,mit csináltál,és stb..és mostanában apám is kezdi ezt hogy mikor mész mikor jösz?miért csinálják ezt?17Lvagyok és már nagyon elegem van ebből hogy mindenről tudni akarnak! tippek?
2010. máj. 15. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

féltenek

nekem is ilyenek voltak, pedig én fiú vagyok :)

2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz indulatbol teszik, hanem csak erdekli minden, ami veled tortenik.Meg kell oket is erteni, hisz az ok idejukben minden maskepp volt, biztos nagyon szeretnek teged es nem szeretnek, hogy valami bajod essen.Probald meg elviselni.
2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez jelenti számukra a gondoskodás kifejezését...
2010. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy csak kérdezgetnek nem pedig tiltanak. Az jobb lenne?:/

Én szerencsés vagyok tőlem semmit nem kérdeznek és oda megyek ahova akarok bármikor. Bár néha nekem hiányzik hogy nem érdeklődnek 17/L

2010. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szeretnek is aggódnak érted.Hidd el azért érdeklődnek mert fontos vagy nekik.Nem pedig bizalmatlanságbol.Válaszol őszintén és idővel megérted,hogy nincs semmi hátsó szándékuk.Bárcsak az én mamám még tudna ilyeneket kérdezni:-(
2010. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és mostanában apám is kezdi ezt hogy mikor mész mikor jösz?ő rá is rágasztották ezt , soha életemben nem érdekelte apámat mit csinálok hova megyek és mikor .
2010. máj. 15. 16:08
 7/10 A kérdező kommentje:
miért most 17év után .mikor eddig le se szart nem foglalkozott velem!!!!
2010. máj. 15. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Bolondok az öregek. A középkorban élnek.
2010. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom, hány évesek a nagyszüleid,dolgoznak-e még vagy már csak otthon vannak? Az idősebb,főleg nyugdijas embereknek a család a program. Ők már nem foglalkoznak munkahelyi gondokkal, nem futnak annyit, mint egy dolgozó ember, és van idejük a család tagjaival "foglalkozni", ami néha terhes az ember számára. Én azt gondolom, addig jó, amig van ki megkérdezze tőled, hogy mi van körülötted. Ha terhes ez Számodra, beszéld meg velük, hogy pl. egy héten egyszer beszámolsz, de minden nap ne nyaggassanak.
2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Örülj, hogy vannak nagyszüleid! Én csak egyet ismertem, de ő is 16 éves koromban távozott közülünk. Mai napig sírok, ha rá gondolok. 20/f
2012. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!