Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?...

Kérdező 555 kérdése:

Nektek mi a véleményetek? Szerintetek örült vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval...hosszú történet igazából...úgy kezdödik,hogy mióta megszülettem azóta azt hallom a mamámtól,hogy egy k*r*a vagyok,r*b*nc,senk*ház* stb...Én lelileg már teljesen össze törtem. Apukám meg (az ő anyja amúgy)semmit nem tesz annak érdekében,hogy ezt megakadályozza...igazából egy roncs az egész életem.

Minden nap takaritgatom a házat és hétvégénként nagy takarítást csinálok...apám meg simán véégig járja cipővel a házat míg én egész nap a földön görnyettem,hogy takarítsam a házat.

Pl.ma a mensitől igen nagy fájdalmaim vannak,de ezt neki nem tudom el mondani mert egyszerűen nem érdekli....szóval takarítottam a házat és mostam is. Erre észre veszem,hogy mamám szokás szerint lopja a fánkat,erre azt mondtam neki vagy leteszi a fát és kimegy vagy bezárom a fás szénbe. Hát nem halgatot így

5 másodpercre be is zártam...hivja apám. Haza jön és ordíbálni kezd ahelyet,hogy megkérdezze mi történt. Na nagy veszekedés volt,mert pont akkor tettem le minden szönyeget és sepregettem fel úgy,hogy iszonyat nagy fájdalmaim vannak...Erre meg mondja,hogy csak teher vagyok és árva házba íratna hát én montam nyugodtan még a cuccaim is bepakolom csak menjek innen. Lement a konyhába hangosan mondja anyumnak,hogy csak teher vagyok számára,meg,hogy csak a gond van velem....innen kezdődik a durva...

Lementem én is könnyes szemmel..már vér vörös volt...és megfogtam egy kést majd elibe áltam és azt mondtam itt ölöm meg magam helyben ha olyan nagy teher lennék...már lendült a kés a melkasomba mikor a testvérem megfogta és kivette a kezemből és ő csak nézte mintha nem is érdekelte volna,hogy a szeme elött ölöm meg magam....Úr Isten a saját apámnak nem vagyok fontos....felmentem és azt mondta,hogy bolond vagyok...azóta itt ülök a szombámba és gondolkozok....közbe nagy fájdalmaim vannak...

Tényleg nem vagyok normális?



2017. máj. 4. 20:35
 1/8 anonim válasza:
74%

Szia!

Megértelek.

Már bocsáss meg de az egész családodnak kell egy phszihiáter.

Nagyon sajnálom.

2017. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
32%
Privibe ha akarsz írhatsz engem meg most azért nem áll szóba a testvérem mert le csillám poroztam a székét :(
2017. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Nem vagy őrült csak teljesen el vagy nyomva. beszélj az osztályfőnököddel vagy az ifjúság védelmissel. A lelki bántalmazás is bántalmazás.
2017. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tedd túl magad a drámán és az ilyen nagymamát xa.rd le jó magasról. Nehogy már miatta érezd magad rosszul, és öngyilkos meg végképp ne legyél miatta. Hidd el nem ér annyit. Szerintem kerüld el amennyire lehet, ha nem bírod ne is szólj hozzá. Ha lopja a fát az legyen a szüleid dolga. Mikor szid téged akkor mond neki hogy nem én vagyok a r..ibanc hanem te, jó kis sztorikat mesélt rólad a Gizi néni. Milyen forma voltál régen. Ezt a csúnya beszédet ne engedd a többit sz.ard le. Kérdezd meg apud miért engedi hogy az anyja így beszéljen veled, ill. Anyud ehhez mit szól?
2017. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagymamád veletek él vagy mi?

Hozzászólni nem nagyon tudok.

Még talán jó is, hogy a tesód megakadályozta.


Öltözködéssel rászolgáltál. hogy mindig ilyennek hívjon?


Mensi: hát, férfiak val.szeg kevésbé érthetik meg, hogy az bizony nemcsak vérzik, hanem FÁJhat is.

Talán valami gyógyszert kellene rá szedni, már ha hat.

2017. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ott van anyád és tesód, nagyanyád, apád miért csak te takarítasz?

én tojnék magasról az ilyen család igényeire ha tiszta házat akarnak hát hajrá...

Ne gürcölj olyasvalamiért amit sose kapsz meg, fogadd el hogy a szüleid nem szeretnek annyira mint szeretnéd és éld az életed. Tanulj aztán alapíts családot, őket meg felejtsd el.

Párom is most jött rá hogy a szülei nem is úgy szeretik ahogy eddig hitte és amióta nem teper a nem létező szeretetért, úgy érzi felszabadult.

2017. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Crisopher ***** válasza:
Nem tudom, hogy 18 elmúltál-e. Ha nem, akkor kérj hivatalos segítseget. Ha igen, amint tudsz, költözz el.
2017. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te nem vagy komplett
2017. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!