Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz jel, ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz jel, ha a párom a babaruháknak nem is örült, csak semlegesen bámulta őket?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babát, de tudni kell hogy neki már van egy fia. Házasodott is már, úgy látom őt már nem igazán hozzák lázba ezek a dolgok. A babát jövőre tervezzük mert akkor fogunk anyagilag mindent megadni neki, most még gyűjtjük a pénzt, de én azért szeretnék esküvőt is (kicsit) sajnos még lánykérés sem történt. De mindenbe benne van, szeret, jó a kapcsolatunk. Tegnap ajándékba kaptam kinőtt kisbaba ruhákat, vannak köztük fiús és lányos darabok is, úgy örültem nekik, olyan édesek. Ujjongva mutattam meg őket a páromnak hogy milyen cuki kis ruhák, csak nézte, üres tekintettel őket, azt hittem majd legalább mosolyog rajtuk de semmi. Fogtam az összeset, vissza dobáltam a dobozba, és mondtam neki hogy azért ennyire ne örülj már nekik. Nem értette miért akadok ki, azt mondta őt nem a ruha érdekli hanem majd a gyerek. Mondom persze, gondolom a gyerek is majd így fog érdekelni, tudom, neked már semmi nem újdonság. Kivonultam a szobából. Lehetséges hogy tényleg abszolút nem is érdekli az egész és gyereket se akar már igazán? Ne írjátok, hogy kérdezzek rá, mert megtörtént, akarja, de könyörgöm, olyan szarul esett hogy SEMMIT nem reagált a kis ruhákra, látom rajta hogy neki már mindegy valójában.
2017. máj. 1. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

A pasik máskénr reagálnak erre az egészre.

Engem nőként nem hoznak lázba a kisbaba ruhák, ettől függetlenül szeretem a kisgyerekeket.

2017. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Rossz jel, hogy te a saját érzéseidet szeretnéd látni a párod arcán, és nem veszed figyelembe, hogy ő nem te vagy, ő egy másik ember, saját érzelmekkel. Abból, hogy nem tapsikolt boldogan pár gyerekruha láttán, elhamarkodott dolog azt a következtetést levonni, hogy akkor nem is akar gyereket. Valószínűleg ő is akar, hiszen miért mondaná, ha nem így lenne, de nem nem tud úgy ujjongani a cuki kis ruhák láttán, mint te. Mondjuk én nőként sem tudnék mást tenni néhány használt babaruha láttán, mint semlegesen bámulni, de egy férfitól még furcsállanám is, ha cuki kis rucikák nézegetése okozna neki extázist.

Túlreagáltad. Ha tovább erőlteted a sértettségedet, csak eltávolítod magadtól a párodat.

2017. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan mit kellett volna szegénynek csinálnia, még a közelében se vagytok a babának és örüljön a babaruháknak? Szülés előtt se volt a párom elájulva tőlük, pedig nagyon jó apa. Úgyhogy nem rossz jel, bár mivel van egy fia már, abból leszürheted, hogy milyen apa, hogy viszonyul a fiához.
2017. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Mit nem értesz ezen? Neki van már gyereke, ő már átélte ezt egyszer, elmúlt az "újdonság varázsa".
2017. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem hoznak lázba a babaruhák, nem tudnék nekik ujjongani, se cukiskodni velük, pedig nő vagyok. A páromtól meg eleve nem várnám el, mert férfi, és eleve kötve hinném, hogy így állna hozzá, mint te, másrészt a sajátomról pontosan tudom, hogy nem ez a kitörő típus. Lehet itt van a baj, hogy elvársz egy olyan reakciót, ami amúgy sem áll közel hozzá.

Én nagyon hisztisnek mondom magam, de ezen nem akadtam volna ki.

2017. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
édes f_szom...
2017. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is fogalmazzak...

Nekünk pár hónapos a legkisebb. Az egyetlen, aki bezsongott a cuki babaruháktól, az a 7 éves kislányom.

Mindenki mást csak a pici érdekel.

2017. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem se hoznak lázba a babaruhák, sőt úgy általánosságban a kisbabák se, de ettől még szeretnék majd gyereket. Szóval én is kb így reagáltam volna a ruhákra ha épp olyan hangulatban vagyok, pedig én nő vagyok:D Szerintem ne aggódj ezen, ettől még várhatja, hogy közös gyereketek legyen.
2017. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok csak ruhák. Kit érdekel?
2017. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
túlságosan bele éled magad ebbe a baba dologba, nem szabad átesni a ló túloldalára.
2017. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!