Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a felső szomszé...

Mit tegyek, ha a felső szomszédom őrült?

Figyelt kérdés
Egyáltalán tehetek valamit? Az 100%, hogy a pszichiátrián lenne a helye már rég, de már minket is kikészít... Tisztaságmániás is, minden nap porszívózik, mos stb, mindezt már reggel 5-kor kezdi (nem nyugdíjas). Innentől kezdve pedig valamivel egész nap kopog... Mintha valami szellem lenne a lakásban. Hol gyorsabban, hol lassabban, hol az egyik szobában hallom, hol a másikban, és nagyon hangosan. Őrjítő, amikor hajnali 4-kor hangosan kopog, és nem tudok aludni sem tőle. Mikor megkérdeztem finoman, hogy mi ez, akkor fura fejet vágott, és azt hazudta, hogy nem ő az... Közben kutyát is tart, akit kínoz is... Kikészít ez a nő, nem tudom, mit tegyek...
2013. márc. 10. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szigetelt le a lakásod plafonját mindenhol. Üveggyapot, plusz gipszkarton álmennyezet. Szerintem mást nem nagyon tudsz tenni... vagy költözés, de az elég drága. :)
2013. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gondoltunk erre is, de sajnos azt mindenképp hallom, amikor a radiátort üti, mint egy nem normális... (nem is mint, hanem az :D). a többi lakónak meg sajnos nem nagyon tűnik föl, mert mind tök süket nyugdíjas.
2013. márc. 10. 00:12
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Mikor üti a radiátort, akkor kéne felmenni hozzá, hogy csókolom, mit tetszik csinálni idefent? :D


Amúgy nekünk is volt ilyen szomszéd, nagyon öreg néni... már meghalt, de sokat szenvedtünk miatta.. olyan is volt, hogy a vízcsapot nyitva hagyta, nekünk meg szétázott az egész lakás.. :(

2013. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

juj :((


nálunk is volt egy öreg, inkontinens bácsi, aki rendszeresen behúgyozott a liftbe. nem volt szíve az embernek lecseszni, de nagyon undorító volt. azóta ő is meghalt...


visszatérve a témára, ha hajnalban fölmegyek, hogy mégis mit csinál, simán kinézem belőle, hogy letagadja, valamint jól leordít, hogy mit csengetek be hozzá hajnali 3kor...

2013. márc. 10. 00:22
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, ha hajnali 3-kor üti a radiátort, akkor én hajnali 3-kor csengetnék be hozzá. Persze csak ha biztos vagy benne, hogy tőle jön a hang. Tesómék régi lakásában sokáig azt hitték a felettük lakótól jönnek a hangok, aztán kiderült, hogy másfél éve üresen állt az a lakás, és alulról jött.
2013. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
19%

Nekem se normálisak a szomszédaim.

Alattunk nem lakik senki,mégis jönnek fel zajok.

Nagyon szeretek zenét hallgatni.Persze mélynyomóval,de mindig tudom,hol a határ.Felszóltak,hogy este 9-kor már ne dübörögjön a zeném.Rendben,megértettem.Betartottam azt,hogy hétköznapokon este 8-ig,hétvégén este 9-ig zenéljek.Na de így is rám szóltak.Hát jól van,akkor majd nyomatom nappal.

Aha.Csak már nappal se lehet zenét hallgatni,mert már szólnak.

Fiatal csaj vagyok,és nem hallgathatok zenét ezek miatt...De már nem érdekel.Liftbe kiragasztottam egy kis levelet a véleményemről.

Azóta bezzeg nincs leszólás :D

2013. márc. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Az apró kopogás azért lehet, mert nincs szőnyeg, és a papucsa kopog.

Vagy a kutya szaladgál.

Ha valami nagyon hangos, rendőrséget lehet kihívni.

Ha nem nyugdíjas, hogyhogy otthon kopog egész nap?:)

2013. márc. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Ja csak ennyi?


Nálunk tényleg van őrült szomszéd. Rendszeresen kényszerzubbonyban szokták elvinni a mentők. Amíg leviszik, leszedálva is úgy ordibál, hogy zeng tőle a környék. De mindig kiengedik, aztán egy-két hét múlva megint ez a műsor.


Kopogós hajnali 4-kor szaladgálós, egész éjszaka bútortologatós felső szomszédunk is volt. Az alattunk lévő pedig szintén a radiátort verte kalapáccsal, mert azt hitte, hogy mi vagyunk. Olyan is volt, hogy hajnali 2-kor fölkaputelefonált, hogy hagyjuk abba. Mondtuk neki, hogy nem mi vagyunk, ha akar jöjjön föl és nézze meg. De persze nem mert följönni.


A fölsők albérlők voltak és hála istennek egy idő után elköltöztek. Most olyanok vannak helyette, akik átlag 2 havonta leáztatnak és reggeltől estig bömböltetik a zenét. Ha felmegyek becsöngetni, hogy vegyék már egy kicsit halkabbra. Hallom, hogy ahogy megszólal a csengő, nagy futkosás, zene kikapcs és nagy csönd. Ajtót nem nyitnak. Aztán egy negyed óra múlva újra kezdik.

2013. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
Fölöttünk is valami nemnormális lakik. hajnal 2-töl butor tologatás van meg kopogás..
2013. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
25%

Nálunk is ez van. Minden reggel beáll ránk falat verni és a székeket vagdossa a födémünkhöz izomból majd lassan-lassan vonszolva a széket kapartatja a falunkat. Mindezt csak és kizárólag addig csinálja amíg fel nem kelünk, nem hallja a lépteinket. Aztán siri csend.


Tényleg nem lehet tenni semmit??

2013. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!