Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van példa arra, hogy egy...

Van példa arra, hogy egy nagyon szegény lány/fiú párkereséskor hártányban volt? Vagy az anyagi különbségek miatt nem jegyezték el egymást, nem házasodtak?

Figyelt kérdés

Vagy a "jobb módubb család" kiutálta a szegény lányt/fiút?


Ilyen van mostanában?


(csak kíváncsiság, köszi mindenkinek)


2010. máj. 15. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez így van a többnyire, hogy a szegény nem kell a gazdagnak.

De!

Az egyik ismerősünk egy nagyon szegény lányt vett feleségül. Sőt az ismerősömék a leggazdagabbak a faluban, és mégis a szegény egyszerű lányt vette el. Azóta is boldogan élnek, a szegény lányka úri asszonyka lett.

2010. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én egyszer megismerkedtem egy sráccal, minden jól alakult, sok közös volt bennünk, hasonló értékrend, csak egy valami nem... amikor megtudta, hogy nincs gazdag, támogató családom, saját lakásom, több százezres fizetésem, az már nem passzolt az ő jövőképével... Szerencsére nem rázott meg a dolog, mert korán, 2 hét után derült ki, hogy ő minimum olyan gazdag lányra vágyik, sőt még gazdagabbra, befolyásosabb családra, mint ami én voltam, az én "egyszerű", vidéki, már nyugdíjas szüleim nem lettek voltak jók...

Szóval nem igaz, hogy csak a nőknek fontos a pénz...

2010. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, páromék elég gazdagok, mi nem, mégis szeret az egész családja és a párom is, sose volt gond az anyagiakkal:)
2010. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Van, nekem eleve megmondták, hogy ne keressek olyat, akinek még lakása sincs.

És igazuk volt, még így is nehéz az élet, hogy volt neki is vagyona.

A szerelem egy idő után nem elég.

N36

2010. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer régen jártam egy fiúval,akit nagyon szerettem.Sajnos nem voltam tanár,ügyvéd,vagy orvos lánya,így aztán anyuka eldöntötte,hogy le kell szállnom a fiáról.Persze ezt csak a fiával közölte,és azt mondta Neki,hogy vagy szakít velem,vagy elmehet otthonról.Így hát szakított velem.Ilyen az élet.
2010. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy átlagos család vagyunk. Vidéki család vidéki kisebb házzal. Én egyetemre járok. Barátkoztam egy szakmunkást végzett, de igyekvő szegény fiúval. Mindig mondogatta, hogy mit szólnak majd a szüleim, meg hogy nem hozzám való, mert ő csak szakmunkás. Hiába mondtam neki, hogy nálunk ez nem számít, meg hogy az én szüleim is gyerekkorukban tanyán nőttek fel, mégse jött össze.

Félt attól, hogy egy kicsit jobb helyzetben levő családból származó lánnyal kapcsolatot építsen.

Pedig én szerettem volna.

2010. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a hideg kiráz a kis milliomos elkényeztetett pasiktól.

pedig mi nem számítunk csórónak. de nem is kérkedünk vele, h mennyi a pénzünk.

szóval én csak csóróbb pasikkal érzem jól magam. iszonyt kellemetlen, ha egy srác sokkal gazdagabb nálam...

2010. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy párom akiknek nagyon sok pénzük volt,nekünk meg nem.Azaz nem élünk rosszul de olyan átlag család vagyunk.Őt nem zavarta a dolog de engem igen,mert ő többnek érezte magát attól hogy pénzesek.Nem mondott meg csinált semmi olyat direkt de a viselkedéséből kiderült hogy tele van pénzzel.Akármit csinált alátették a kocsit,házat stb.Hozzáteszem amikor megismertem és elkezdtünk járni nem tudtam hogy gazdagok mert marhán nem érdekelt.
2010. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!