Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek volt mar olyanra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt mar olyanra pelda, hogy egy lany elmondta egy fiunak, hogy tetszik neki; a fiu nem valaszolt, pedig tetszett neki a csaj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Félénk fiúknál előfordul.
2011. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze :D

de ezt nem értettem közlik veled hogy be jössz bazzeg erre 1 normális pasi mit mond ha épp szingli és nincs is tervbe csaj és a lányka üti azt a minimum szintet ami a pasinak kell 1 csajnál : te is :D és hajrá :D


19F

2011. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen !
2011. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 év fölötti pasiknál nem. Addigra már nem lehet annyira félénk valaki, ha meg mégis van kivétel ami erősíti a szabályt, akkor maradjon is egyedül.
2011. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEm, ne áltasd magad szerintem. Te is jobban jársz. Ha félénk is egy fiú, akkor is rögtön megcsillanna egy szeme egy ilyen vallomásra. (bár gondolom ez is msnen vagy valami hasonló eszközön történt, ami gáz, bocsi.) Szóval én is elég félénk voltam, de ha egy lány, aki nekem is tetszett volna ezt mondja, akkor rögtön adtam volna valami pozitív visszajelzést neki.

Mondjuk az is elég parasztság, ha semmit nem ír vissza, de már úgyis mindegy...

2011. febr. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!