Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan irjon aki már nem...

Olyan irjon aki már nem szereti a férjét vagy a feleséégét. Van olyan aki már el sem birja viselni a másikat?

Figyelt kérdés
olyan irjon aki nem válik, csak örlödik a házaságban. Hogy birjátok? milyen gondolataitok vannak stb?
2010. máj. 15. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Ilyet is csak egy nő tud kérdezni... szánalom
2010. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem jó, válni kell, nem pedig mártírkodni.
2010. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ja azt lefelejtettem, hogy nem a gyerekekre fogni, hogy csak miattuk nem váltok. Inkább a félelem hogy mi lesz azután.
2010. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Ajánlom Csernus A nő című könyvét.Igen tanulságos.
2010. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az okos önelégült pasik megszólaltak..
2010. máj. 15. 22:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Szüleim is ilyenek, és elég rossz nézni a veszekedéseiket:/
2010. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért nem bírod elviselni már?

És ha nem bírod elviselni,miért nem válsz?

2010. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem értek egyet azokkal, akik azt írják, hogy válj el. Mert a problémát meg kell próbálni megoldani. A válás csak a probléma szőnyeg alá söprése. (Persze van úgy, hogy már nem lehet megoldani, s akkor válás a vége, de meg kell próbálni)


Én azt tudom tanácsolni, hogy gyűjtsd össze azokat a tulajdonságait a párodnak, amelyek jók, amelyek rosszak és próbáld tisztázni vele egy(sok - sok) beszélgetéssel, hogy miért nem vagy már boldog. Ja, s a tulajdonságok összegyűjtése arra jó, hogy ismét felfedezd, hogy miért is szerettél bele.


Kérdezd meg a párodat, beszéljetek, mert lehet, hogy ő is azt érzi, hogy valami nem jó, csak nem mer szólni, hogy beszéljetek róla.

2010. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Előttem szólóval egyetértek. Nem a válás az egyedüli megoldás. Sőt egyáltalán nem elég jó megoldás. A lövetkező kapcsolatodban előjön majd ugyanaz a hiba.

Meg kell változni először is neked. Ez az először megváltozás arra vonatkozik, aki a tudatosabb a két fél közül. Ha elég tudatos vagy, 1.megfigyelheted magadat,gondolkodhatsz rajta, valóban szerethető vagy-e 2. beleélheted magad az ő helyzetébe, megpróbálhatod felfogni, hogyan, azaz milyennek lát téged, 3.beszélhetsz vele arról, hogy melyikteknek miben kellene változni, és merre. Kettőtök közül ki az, aki képes változni...Elég jó kis életprogram. És közben annyira megváltozhattok mindketten, hogy imádni fogjátok egymást.

2010. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja azt lefelejtettem, hogy nem a gyerekekre fogni, hogy csak miattuk nem váltok. Inkább a félelem hogy mi lesz azután.


Fentebb voltam, bocsi de 32éves nő.


A szüleim sokat veszekedtek, anyukám azért nem vált el, mert beteg volt, és azt szerette volna, ha halála után apukánk nevel fel.


Viszont gyerekként nagyon rossz látni hogy két szeretett ember veszekedik.

2010. máj. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!