Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a páromnak felhozom az...

Ha a páromnak felhozom az exét, rögtön elkezd ordibálni, hogy hagyjam már vele. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom érez még iránta..van egy közös kislányzk,de az anyuka nem igazán foglalkozik vele..Iszonyat egy stílusa van,kötekedő stb.Ennek ellenére ha beszélnek telefonon akkor ha leorditja a párom,ő csak higgadtan annyit mond fejezd be légyszives mert leteszem a telefont..Ha én veszek vele össze akkor velem persze ordit..Tegnap mondtam szerintem érez iránta még..sokszor kedvesebb vele pedig meg sem érdemli az a nő..De csak üvöltött velem hogy semmi sem érez iránta jó lenne ha belàtnám..hozzàm jön haza,velem alszik egy ágyban,engem szeret..Ha ő hoz fel nekem egy exemet én nem tudom rajta felidegesiteni magam,mert màr nem érdekel..Van egy közös babánk már,és a terhesség alatt kezdtem el érezni ezt,hogy mintha még érdekené..Ti mit gondoltok??Nekem furcsa hogy elkapja az ideg..az előtte lévő párom ugyanezt csinálta és kiderült hogy nem ok nélkül gyanakodtam..

2017. máj. 10. 14:16
1 2 3
 1/24 Argloss ***** válasza:
93%

Van egy közös lányuk. Muszáj neki jóban lennie az exével, mert ugyan vannak törvények, de, ha belegondolsz az nem olyan gyors, mint megpróbálni kedvesnek lenni. Kiszolgáltatott helyzet számára és zavarja, hogy állandóan az eszébe juttatod a dolgot?

Persze az is lehet, hogy van valami, vagy lesz valami. A bizalmatlanság mindig érdemtelenséget szül és elpusztítja a kapcsolatokat.

2017. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben el akarod marni magad mellől ezt a szerencsétlen férfit, folytasd! Ilyen helyzetben szoktak egy idő után hirtelen leugrani gyufáért és soha többé elő nem kerülni.
2017. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 tomi35 válasza:
19%
Valószínűleg így van. Légy résen, de ne tulajdoníts ennek túl nagy jelentőséget. Ne veszekedj emiatt, mert azzal az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél. Inkább arra figyelj, téged valóban szeret e. Az élet ilyen,nem mindig fekete és fehér.
2017. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom sokat hozod fel neki,és már unja.Veled van,ott a pici babátok,ez a lényeg.Biztos nem véletlenül vált el.
2017. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
5%

"Én úgy gondolom érez még iránta.."


Én is ezt gondolom. A nagy szerelme, vagy az első gyereke anyja, nem tudom, de még nem engedte el. Te ezt nem vetted észre hamarabb?

2017. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

".Iszonyat egy stílusa van,kötekedő stb.Ennek ellenére ha beszélnek telefonon akkor ha leorditja a párom,ő csak higgadtan annyit mond fejezd be légyszives mert leteszem a telefont"


Szerintem ebből inkább az látszik, hogy egyáltalán nem érdekli az exe. Ilyen higgadt, egyenes stílussal csak akkor lehet "veszekedni" ha érzelmileg nem érdekel a téma.

2017. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
99%
De minek hozod fel állandóan az exét? Csak azért, mert normálisan beszél vele a telefonon? Lehet, hogy már unja, hogy napi szinten ezzel fárasztod, persze nem indok az ordibálás ekkor sem. De minek mondogatod neki, hogy szerinted érez iránta valamit? Nyilván nem fog igent mondani, a nemet meg nem hiszed el, szóval mi célod ezzel?
2017. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon keseruen erzel a no irant? Miert? Bantott? Ne irigykedj ra, ne legyel feltekeny es ne hozd fel ott. Amugy szerintem mar nem sokaig fogsz a paroddal egyutt lenni igy.
2017. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

De minek hozod fel neki? Én is ideges lennék ha ilyeneket kellene hallgatnom. Legfeljebb akkor beszélhetsz róla ha ő

maga hozza fel.

2017. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, majd a következő nő akit felcsinál téged fog felhozni. Vele majd ordít, veled meg nyugodt lesz.
2017. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!