Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két hétig nem érdeklődöm a...

Ha két hétig nem érdeklődöm a párom szülei iránt (nem írok nekik, nem hívom őket) akkor a hátam mögött rögtön mondják, hogy én le se sz@rom őket. Normális ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt csak szimplán járunk.
2013. aug. 9. 13:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.


Mi együtt élünk évek óta,de én sosem hivom anyósékat,se nem írok nekik,minek?

Találkozunk 2-3 hetente,az elég is.

Párom hivja őket hwetente,az is elég.

2013. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak jártok, és nem éltek együtt, akkor ez nagyon nem normális! Még ha a felesége lennél, és úgy mondanák...de így?!
2013. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem exemnek az volt a baja, hogy mikor szakítottunk, miért töröltem a szüleit is facebookról. :D


De most őszintén, ki nem sz@rja le egy kapcsolatban a szülőket, ha épp nincsenek ott? Én személy szerint csak a lányt akarom nem az egész családot. Az más dolog hogyha a szülő jófej, és eldumálunk meg satöbbi, de nem eszembe nem jutna csak úgy felhívni őket, saját szüleim is csak ritkábban hívom.

2013. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kik mondják azt a hátad mögött, hogy le se sz@rod őket? És ez hogyan jut a tudomásodra?

2013. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a párom szülei mondják, és a párom mondja.
2013. aug. 9. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
És a párod mit szól? Mert ez a lényeg szerintem. Ha ő is marhának gondolja a szüleit, akkor semmi gond. De ha a barátod szerint is gonosz vagy, akkor elgondolkoznék a kapcsolaton is.
2013. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a páromat nem érdekli a dolog különösebben. mindig azt mondja, hogy "tudod milyen az apu.."
2013. aug. 15. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!