Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselitek el a köteked...

Ti hogy viselitek el a kötekedő és hisztérikus szülőket?

Figyelt kérdés

Minden marhaságba belekötnek. Miért tejet iszol, mikor van itthon kakaópor? Miért fogtad össze a hajadat? Miért nem veszel fel zoknit/miért vettél fel? Ezt ORDÍTVA, számonkérően és monológgal megfűszerezve, hogy milyen borzasztó vagyok és miért nem tudok normális lenni.

Egyébként egymással is ilyenek: apám miért a kék pólóját vette fel és nem a pirosat? Anyám miért szedett apámnak fehérrépát [és kiborítja a levest az asztalra]? Semmit se csinál apám, mert anyám nem hagyja és ordibál vele, mert nem csinálja vagy azért, mert megcsinálja.

+ politika: eltérő pártok mellett vannak és imádnak ilyen műsorokat nézni. Képesek egymásnak esni és szintén kiabálni...


Napi 6-7 ilyen kiabálós, sírós jelenet van, kb a 3/4-ét kezdi az anyám, a többit az apám. Én meg némán hallgatok, mert szeretnek beleráncigálni, hogy "ugye, hogy neki van igaza?!"


2017. máj. 14. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj, itt gyakorin úgyis megkapod, hogy te vagy a hibás. Én azt vettem észre, hogy itt mindig az ellentétesoldalról érvelnek, és a szülő sosem leeht hibás semmiért.
2017. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Semmit, tűrsz vagy, amunt teheted meglépsz otthonról

Én 40 leszek idén, még most is ezt csinálják, bár legalább nem ordítanak hozzá

2017. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég jól viselem, mert csak távolról látok ilyet... :)
2017. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Apám még meg is vert ilyesmikért. Következmény: 10 éve nem vagyunk beszélőviszonyban.


Anyámra pedig rászólok, ha ilyen ("És most miért kell kiabálni?") és általában utána normálisan beszélgetünk tovább.


Végső esetben én is felemelem a hangom. Mivel magas (és nagydarab /jelenleg még kövér/ alkat) vagyok ezért túl tudom kiabálni, csak nem szeretem ezt tenni, mivel utálom a felesleges vitatkozást, primitív vitákat.


Sajnos a szüleid ránézésre nem szeretik egymást, és az életüket sem (kötözködés, üvöltözés). Te emelkedj felül ezen és tanulj a rossz példából. Én is ezt teszem.

2017. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmebetegek, utálják egymást, és ezt rajtad IS próbálják levezetni.
2017. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Elköltözöl, és kész.


Ha a szüleid ilyen ostobák, hogy együtt vannak ennek ellenére, az ő bajuk, de neked nem kell ehhez asszisztálni, sem semmit tenni.

2017. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4-es


Tudom, h már több éves ez a kérdés, de azért szeretném neked megírni, h számomra nagyon érett és előremutató volt a válaszod. Nem használtál nagy szavakat, és pont ezért megragadó, hogy nem szépítesz, de nem is gyűlölködsz, és megoldást is kínálsz egy nehéz és valós helyzetre.

dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!