Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Okozhat hisztérikus viselkedés...

Okozhat hisztérikus viselkedést, ha egy kisgyermek éhes? Folyt. Lenn..

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós a 4 éves kisfiunk, sokszor nem eszik rendesen az oviban, és amikor hozzuk haza elkezd akaratos lenni, dacos, visit, nem fogad szót. Amikor eszik, utána mintha kicserélték volna. Olyankor sok mindenre gondolok, hogy mi történhet vele, mi válthatja ki a fentieket.

2015. máj. 17. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű leesik a vércukorszintje, az mindenkinél akut elsárkányosodást okoz.
2015. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fiam van ilyen. Ha éhesek, egyszerűen nem bírni velük. Evés után, mintha kicserélték volna őket.
2015. máj. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jajj, az elsőnek sajnos igaza van :)

nálam ugyanez szokott lenni, kisgyermek korom óta megvan, hogy ha nem eszem, leesik a vércukor szintem és iszonyat ingerlékeny leszek. Ez amúgy ezzel jár.

Az én kisebbik lányomnál tapasztalom azt, amit most te a fiadnál. Ha evett, utána mintha kicserélték volna.

2015. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányom is ilyen, ezt az apjától örökölte. Gondolom leesik a vércukor szintje. Tudod, van az a Snickers reklám is... :)

De kaja után visszaváltozik édes, aranyos kislánnyá.

2015. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 éves fiam is ilyen. Őszinte leszek, néha elcsúszunk vagy a reggelivel vagy az ebéddel, amikor a fiam elkezd szörnyen viselkedni akkor tudom hogy na most éhes vagy szomjas. Sokszor volt régebben is, hogy elviselhetetlenül viselkedett és mihelyt adtam neki inni mintha kicserélték volna. Amúgy a fiam szól ha éhes vagy inni kér így nem is értem, hogy hogy alakulhat ki egy ilyen szitu nálunk is, hiszen szólhatna hogy éhes...
2015. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 4 éves lányom is ilyen. Reggel amíg meg nem issza a kakaójât nem lehet hozzászólni. Napközben már nagyon figyelek, hogy ne legyen éhes, de ha nem eszik az oviban, ő is zsebsárkány. Egyébként neki a vérnyomása is alacsony.
2015. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!