Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik elmennem erre az alkalom...

Illik elmennem erre az alkalomra, vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve vagyunk együtt, de nem élünk együtt és nem is vagyunk házasok, még huszonévesek vagyunk.

Mindig meghívnak a családi eseményekre és szeretek is menni, mert nagyon kedvesek velem.

Most viszont elhívtak az unokatestvére ballagására, akit ugyan ismerek, de én végülis senkije nem vagyok neki...

Szívesen elmennék, de nem tudom, illik-e, mivel neki nem vagyok se rokona, se semmi, csak az unokatesójának a barátnője.

Mi a véleményetek? Elmenjek, ha hívtak, vagy ne, mert a ballagás egy családi esemény és hiába vagyok a barátnője az ballagó unokatestvérének, végülis "igazi" családtag nem vagyok.

(Remélem, követhető volt, amit írtam :) )


2017. máj. 16. 08:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg vagy hívva, akkor menj.
2017. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha meghívtak, akkor illik elmenni, függetlenül attól, hogy te nem vagy családtag.
2017. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Én pont "unokatesó barátnőjeként" volt 3 éve esküvőn, ráadásul a vőlegényemmel akkor még csak 2 hónapja voltunk együtt. Azt sem tudtam volna, ha a ruha nem árulkodik, hogy ki a leendő férj és feleség. Nem volt kellemetlen, egy csomó családtaggal, családi baráttal akkor ismerkedtem meg. Most nemsokára ők jönnek a mi esküvőnkre :)

A nagybátyám feleségét a saját ballagásomon láttam először, akkor még csak a barátnője volt, de teljesen egyértelmű volt, hogy jön ő is, mikor szerveztük az eseményt, az ebédfoglalást. Én örültem, hogy ott volt, attól függetlenül, hogy "nem volt ő senkim".

2017. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
A barátodhoz tartozol, ő megy és te vele mész, főleg ha meghívtak.
2017. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Oké, ez elég egybehangzó válasz volt mindenkitől, akkor ezek szerint menjek :) csak nem akarok befurakodni, azért voltam bizonytalan.

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

2017. máj. 16. 09:24
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha meghívtak, menj el. Egyébként az, hogy huszonévesek vagytok, nem jelenti azt, hogy nem lehettek házasok... :D
2017. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghívtak, akkor illik elmenni.
2017. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Rendben, elmegyek :)
2017. máj. 16. 10:00
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Én elmentem a párom keresztlányának a ballagására, meghívtak. Kapott xy értékben virágcsokrot. Viszont kapcsink elején is meghívtak unokatesoja esküvőjére nem mentem ciki nem ciki mert túl friss volt a kapcsolatunk
2017. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ami még eszembe jutott: mit illene vinnem? Virágcsokrot? Vagy valami nagyobb dolgot? Még nincsen saját keresetem, egyetemista vagyok
2017. máj. 16. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!