Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene elmennem nekem is a...

Illene elmennem nekem is a baratnom nagymamajanak a temetesere?

Figyelt kérdés

Nehanyszor talalkoztam vele de ugy istenigazabol nem ismertem. Ha egyedul kellene mennie elkisernem, de az egesz csaladja megy, ugy erzem ez a csaladi dolog ram annyira nem tartozik, kepmutataskent (mert az lenne) nem akarok bezavarni ebbe a kozos esemenybe. Igazam van?

Vagy kiserjem el inkabb, fogjam a kezet, mert biztos fajdalmas lesz neki?

Leginkabb a csaladja zavar. Ugy erzem nincs helyem ott, es nem lesz egyedul.


2014. júl. 1. 12:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam otthon megvarom oket, ma lesz egyebkent.
2014. júl. 1. 12:01
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha a felesegem lenne szinten mennek vele, de meg csak baratno. Igy ehhez az esemenyhez nincs kozom.
2014. júl. 1. 12:02
 3/22 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem ot is, nem nagyon kerte, hogy kiserjem el.
2014. júl. 1. 12:03
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

"...de meg csak baratno. Igy ehhez az esemenyhez nincs kozom."


Hát, ha így érzel, akkor ne menj. Szerintem van közöd ahhoz, ha a barátnőd szomorú és ilyen komoly eseményre kell mennie, egyedül. De ha te úgy érzed, hogy ő "csak egy barátnő" és "nincs közöd hozzá", akkor ne menj. Fura számomra, hogy csak a jóban vagy vele, rosszban nem, nem jó jövőt mutatna nekem, ha a barátomat érdekelné a szex, szórakozás, nevetés, de ha sírok, akkor ahhoz nincs köze. De te tudod.

2014. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Elkiseri az egesz csaladja, anyja, novere, nagymama, occs, nagyapja.
2014. júl. 1. 12:07
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
4-sel tökéletesen egyetértek
2014. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, ha komolyan gondolod vele a kapcsolatod, akkor az a helyes, ha elkíséred és támasza leszel a rossz pillanatokban.
2014. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell zavarnod a családot, elmész meghallgatod a bucsúbeszédet teszel egy szál virágot a sírra részvétet nyilvánítasz hazamész. Nekem jólesett, hogy édesanyám temetésére kijöttek a barátaim és munkatársaim.
2014. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ők is elkísérik, de mivel ők családtagok, nekik is megvan a saját fájdalmuk, gyászuk. A Te feladatod lenne az, hogy csak a barátnődre figyelj és segíts neki amiben csak tudsz!
2014. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, azt mondta maradjak inkabb. Beteg is vagyok most.
2014. júl. 1. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!