Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa-fia meztelenkedéssel van,...

Apa-fia meztelenkedéssel van, illetve lehet probléma?

Figyelt kérdés
Vagy ez egy általános dolog és természetes?

2017. máj. 20. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ.


Ha néha csak, vèletlenszerűen pl átöltöznek egymás előtt vagy akármi semmi gáz.


De azért állandó jelleggel nem kell együtt nudizni.


De nem èr senkit trauma egy meztelen szülő/testvèr látványától, ha nem szexuális jellegű a dolog.

2017. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

"Ha a Nagykörúton csinálják, le is csukhatják őket."


Kivéve, ha több százan vonulnak fel ocsmány disznóságokat csinálva az Andrássy úton. Mert akkor az, aki ezt sérelmezi, fóbiás.

2017. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
mi szoktuk egyszerre használni a fürdőt meg le is vetkőzünk egymás előtt nincs ezzel semmi gond
2017. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

#12

Nekem semmi bajom a sötét szűkagyúságból fakadó homofóbiával, ha nem hirdetik fennhangon, hanem otthon csinálják a négy fal között.

2017. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális családban nem probléma. Prűdéknél igen és már rögtön belemagyaráznak mindent. Szerintem ez a beteges, mindenben a perverziót látni. Én szoktam apu előtt átöltözni, sőt ha nagyon sietünk, akkor együtt zuhanyzunk. Micsoda problémák...


15/f

2017. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresn járok a fiaimmal uszodába, és a zuhanyozót meztelenűl használjuk! (a férfiak felé is vonzódom, de a gyerekek, az tabu)
2017. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Anyàmat már számtalanszor láttam,hogy öltözik,ha véletlen rà nyitottam az ajtót..persze csak a mellét làttam vagy jobbik esetben mellartóban és bugyiban. Teljesen pucéran nem, de értitek:D


Apàm pedig edző az uszodában tanítja az öcsémet :D általában pénteken mindig együtt jönnek haza és apa volt,hogy már látta pucéran, de fordítva is, mert az öcsém àllítólag gyakran a felnőtt részlegen tusol. (18lesz) Apám meg 44


Otthon soha senki nem szokott pucérkodni, de láttam már apámat boxeberan, anyámat fehérneműben, az öcsémet alsóban és engem fehérneműben. Pucér csak anyu előtt voltam pl amikor fürödtem ő bejött valamiért. De nem zavart, nem is figyelt igazán, elnézést kért és ment is tovább a dolgára:D ez ilyen.


Szerintem ezzel nincs para


L20

2017. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!