Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hová forduljunk?...

Szerintetek hová forduljunk? Szeretnénk párommal örökbe fogadni egy kisfiút, lehetőleg színes bőrűt.

Figyelt kérdés
Esetleg csak apai ágról afrikait. 0-4 éves korig. Jelenleg nem Magyarországon élünk, de rendelkezünk lakcímmel Budapesten, magyar állampolgárok vagyunk, és 3 vér szerinti gyermekünk is az.
2010. máj. 17. 15:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem hiszem hogy a magyar gyermekfalukban lenne ilyen "kvalitású" gyerek....Lehet hog vörös keresztnél vagy konzulátuson kellene érdeklődni. De ha Magyarországon szeretnétek nevelni, szerintem első körben érdemes az itteni lakcímre jönni.
2010. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem titok, miért pont afrikait?
2010. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk Magyar országon nevelni,mivel nem ott dolgozunk,és nem is szeretnénk az elkövetkezendő 20 évben visszaköltözni. Persze ezt nem lehet tudni előre.Azért szeretnénk mégis ott intézni,mert magyarok vagyunk,és egy ez irányú sulit is elvégeztünk pár éve ott.

Azért Afrikait,mert gyerekeink is jobban szeretnék, és sok afrikai családdal kerültünk kapcsolatba az elmúlt időszakban.

2010. máj. 17. 16:10
 4/28 A kérdező kommentje:
Ráadásul elég sok félvér gyereket nem mernek vállalni magyar országon. Elég nagy a gyűlölködés is. Szerintem jól járna itt, rengeteg fehér pár sétál színes bőrű gyermekkel.
2010. máj. 17. 16:13
 5/28 anonim ***** válasza:
49%
Divatból akartok színesbőrűt? Szerintem ne fogadjatok örökbe, nem stimmel ebben valami.
2010. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen elvárásaitok vannak egy gyerekkel, akkor itt valami nem stimmel. Sokan azért fogadnak örökbe, mert imádni akarnak egy gyereket, és nekik nem lehet. Ti pedig a három gyermek mellé szeretnétek egy @kívánsággyereket@. Én ezt nem erőltetném ...
2010. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ott intézzétek, ahol jelenleg éltek, mert itthon ez nem igazán megoldható, vagy ha igen, akkor is nagyon bonyolultan, sokkal nehezebben, mint magyar állampolgárságú gyereknél. Mondjuk megeshet, hogy itt is vannak örökbefogadható színesbőrű gyerekek, de kétlem, hogy olyan sok lenne.
2010. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
a magyar árvaházakban a gyerekek 90%-a "színesbőrű" ... az nem jó?
2010. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

Ezen a weboldalon vannak elérhető gyámügyi honlapok.

Szerintem ezen a vonalon érdemes próbálkozni.

De jó is lenne, ha minél több ilyen honfitársunk lenne, aki így gondolkodik, cselekszik.


[link]


[link]


Sok örömöt, boldogságot, megérdemlitek.

2010. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
ma 16:56-nak: "De jó is lenne, ha minél több ilyen honfitársunk lenne, aki így gondolkodik, cselekszik." Ha valóban segíteni szeretnének itthon miért nem fogadnak örökbe cigánygyereket? Mert az nem olyan "trendi"? Egyébként is gyomorforgatónak tartom, olyan, mint egy állatvásár: most éppen színesbőrű gyerek a "menő". Arra nem gondolnak, milyen lehet annak a gyereknek fehérek között, kiszakítva a népéből?
2010. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!