Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha a barátnőm...

Mit tehetnék ha a barátnőm anyukáját veri a mostoha apja?

Figyelt kérdés

nagyon feltem, de semmit nem mernek tenni.. nem fognak ellene vallani.. segítenem kell

19/l



2017. máj. 29. 22:06
 1/7 anonim válasza:
Akkor vallj te ellene.. pls ha nem akarják feljelenteni akkor úgysem fogják, tedd te.
2017. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es ha en nem latom? akkor is vallhatok ellene?
2017. máj. 29. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Nincs semmi értelme sajnos, ne ártsd bele magad a dolgukba. Aki nem lép ki egy ilyen kapcsolatból, az általában szeret szenvedni, máskülönben lépne.
2017. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem látod akkor felesleges bármit is tenned. Arról nem is beszélve, hogy lehet sem a barátnőd, sem az anyukája nem venné jónak ha beleütöd a magánügyükbe az orrodat.

Ez az egész ügy nem tartozik rád. Aki tehetne ellene az a barátnőd és az anyukája. Ha ők nem tesznek semmit, akkor nincs mit tenni.

De senki nem fog veled foglalkozni ha azzal mész be a rendőrségre, hogy

nem vagyok sem szem sem fültanúja de családon belüli erőszakról hallottam a barátnőm elmondása szerint. Nem fog senkit érdekelni.

2017. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos csak a sertett tehet feljelentest. Keressek fel a NANE Egyesuletet, ott elmondjak nekik a lehetosegeket. Nagyon szomoru dolgok ezek, ha akar no, akar ferfi, akar gyerek szenved egy bantalmazotol.
2017. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Ha a csajod akyja ilyen hülxe, akkor megérdemli.

Én csak a bnödet sajnálom az agresszov mostohája meg bolond anyja miatt. Pont, aki nem tud elhagyni egy bántalmazot, az igényli a verést, máskülönben nem tűrné el.

2017. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus primitiv, beszűkült áldozathibáztatás.
2017. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!