Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek jó a...

Van itt olyan akinek jó a kapcsolata a mostoha apjával vagy anyjával? Vagy jobban örültetek volna, ha a szülőtök nem keres magának párt és inkább 1dül marad?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem abszolut jo neveloapam van. Nem szolt bele a nevelesbe, azt rahagyta anyamra, de h vmi nem tetszett neki azert szolt, de teljesen normalisan, jogos dolgok miatt. Lehetett vele viccelodni, jo fej volt. Sokszor szerencsesnek is erzem magamat, hogy nekem jo fej volt mindig, bar lehet sokat koztejatszott, hogy kozos gyerekuk nincs.

20/L

2017. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom elmondani, amit a lányomtól hallottam. 12 éves volt mikor elküldtem az apját. A jelenlegi férjemet eleinte nem szerette, zavarta, hogy "osztoznia" kell rajtam. Viszont sose próbált közénk állni. Felfogta, hogy új ember lépett be az életembe. Idővel össze barátkoztak, most már teljesen elfogadja. Nem tekint rá az apjaként (a férjem se tekint rá lányaként), de tudja, hogy számíthat rá, ha bármiben segítség kell fordulhat hozzá. Ő is úgy gondolja, hogy megbízhatóbb mint az igazi apja, és több áldozatot hoz meg érte.
2017. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már felnőtt vagyok és jó a kapcsolatom a mostohaanyámmal. Kamaszkoromban voltak vele nézeteltéréseim, de azt sose kívántam, hogy apám öregedjen meg egyedül. Anyámnak csak barátja van, de vele is jó a viszonyom, nem elvárható, hogy boldogtalanul éljenek, csak mert elváltak egyszer.
2017. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A menyasszonyomnak pl.jobb a kapcsolata a mostohaapjával,mint a vérszerintivel. A mostohaapját apának szólítja,az igazit meg a keresztnevén.Csak ez sokat elárul.
2017. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a mostoha anyukámat hívom édesanyának. Sokkal többet tett értem, mint az igazi anyám.
2017. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem örültem volna, ha egyedül marad, de nem értem (és míg élek, nem fogom megérteni), hogy a laza anyukám után hogy tudott egy merev, "mindenbaj" nőt összeszedni. Engem teljesen tönkretett az a pitsa, de már apa is tök sovány, meg gondterhelt, mert nem "járhat" kikapcsolódni sem, meg semmi, de inkább a munkába menekül, mintsem otthon legyen.
2017. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én imádom a nevelőapámat! ^^

Ő nevel szinte a születésem óta, Ő tanított meg sok mindenre, például gitározni, horgászni + sok túrára is elvitt már! :D A vérszerinti apámat nem ismerem, de nemis akarom, mert gyűlöl azért, mert lány vagyok...

14/L

2017. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem lett volna bajom, hogy párt keres magának, sőt... de találhatott volna normálisat, ill. jó lett volna, ha néha-néha megvéd... de nem, az új farok fontosabb volt, mint a gyereke testi és lelki épsége. Hát, ez van.
2017. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tizenegy voltam, mikor a szüleim elváltak, és akkor nagyon utáltam őket. Először anyumnak lett új párja, és eleinte nem bírtam, de aztán láttam, hogy anyut mennyire boldoggá teszi, és hogy apuval sosem volt ilyen boldog, úgyhogy végül elfogadtam. Ekkor voltam olyan 13-14 éves. Aztán apunak is lett barátnője, vele már sokkal könnyebben kezeltem a helyzetet. Bírom mindkettőjüket, egész jól kijövünk. :)
2017. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!