Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez válóok lenne?

Nálatok ez válóok lenne?

Figyelt kérdés

A férjem teljesen kifordult magából,internetről rendel kábítószert hónapok óta...

Eleinte hazudozott össze-vissza,de egy idő után kiderült,13 éve ismerem,de mintha egy idegennel élnék együtt.Milliószor próbáltam beszélni vele erről,de lehetetlen,mindent tagad,aztán kb elküld a francba.


2017. jún. 2. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Mitévő legyek??
2017. jún. 2. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam egyértelműen igen. Nem hajlandó felismerni hogy baj van, hazudozik, drogozik...
2017. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod, beszéltél eleget, most lépni kell!

Ha sokat beszélsz és nem cselekszel, a szavaidnak nem lesz súlya és csinálja, amíg fel nem fordul.

Mondd neki, hogyha nem megy elvonóra, akkor elhagyod.

Ráadásul nem is egy olcsó "mulatság"

2017. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Nehezen hiszem... nem tudom milyen drogra gondolsz,ugyanis megszűnt a jóvilág,nincsenek már legális szerek összetevők alapján.Ha vki ilyet árul,simán lebukik,nem lehet már agyba főbe vigéckedni a neten.Főleg nem hónapokig.
2017. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is gondolkodnék, egyből ahogy megtudtam, másnap bíróság és válás és költöznék. Ez nagyon durva, soha nem állnék szóba drogossal, nehogy egy fedél alatt.
2017. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit kamugyanús, vagy túlzol, ugyanis lehetelen, hogy netről rendeljen valaki drogot.
2017. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sikerül rábírni záros határidőn belül, hogy legalább bevallja őszintén, hogy igen, drogozik, majd ezután nem akarja leállni vele és nem fogadna el segítséget a leszokásban, akkor igen: válóok lenne.
2017. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dizájner drogok pillanatok alatt beszerezhetőek netről 1-2 kattintással,másnapi házhozszállítással.
2017. jún. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!