Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy fullos modell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy fullos modell csaj bikinis képe alá facen azt írta, hogy:"még soha nem láttam ilyen gyönyörű csajt mint Te! " Nálatok ez válóok lenne?

Figyelt kérdés
vagy facre ne hagyatkozzak?
2014. máj. 11. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nem, de ez azért gáz.
2014. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Linkeld be a képet...
2014. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a fiúk és lányok többsége ismert modellekre/színészekre csorgatja a nyálát, akár bevallja, akár nem - akár kiírja facen, akár nem.

Ez van.

23/F

2014. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy volt mersze
2014. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
elég kaka próbálkozás a részéről :D de ha a fullos nő írna neki, hogy jöhetsz, szerintem nem sokat gondolkodna rajtad :D ezt azért jobb ha észben tartod akár hagyod neki akár nem.
2014. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát, én a helyedben dobnám az ilyet. Mert ezzel téged szólt le.
2014. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem mindig a barátnőm a legszebb.a másik meg,hogyha neki nem is,legalább úgy csinálná,hogy te ne lásd,hogy ezt írta,mert egy szimpla írástól semmi se lesz,csak te ne lásd,mert akkor lerombolja a lelki világodat,ahogy most tette.
2014. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elég bunkó a barátod.
2014. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a barátom szerelmes belém, akkor neki én vagyok a legszebb.

Én elgondolkoznék...

2014. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolkozás nélkül kidobnám. Ha velem van, én legyek neki a legszebb! Mint ahogy nekem is a barátom a leghelyesebb az egész világon.
2014. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!