Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, nálatok a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok a megcsalás szakító/válóok?

Figyelt kérdés
Ha megcsalna a párotok, szakítanátok vele? Miért igen, miért nem? Mitől függ? Ha már átéltétek: mit tettetek?

2013. aug. 28. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk egy pár,összejárunk.De így is eléggé rossz érzés annak ellenére.Így szakítani nem tudok,maximum megszakítani a kapcsolatot.Nem bíznék meg benne többé és folyton attól félnék,ha elmegy kivel van és mit csinál.Nem lenne egy nyugodt percem sem.
2013. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

igen, mert utána már nem bíznék benne, az lenne bennem hogy máskor is megcsalhat

és nagyon meg is bántana, utána már nem akarnék tőle semmit

ha meg el is titkolta egy ideig, akkor főleg nem

remélem nem is lesz ilyen

2013. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én tuti szakítanék. nem lennék olyan párkapcsolatban ahol ilyesmi megtörténne még akkor sem ha őrülten szerelmes vagyok. nem tudnék bízni benne a továbbiakban. tapasztalatom nincs benne, olyanban van, hogy hazudott párszor azok után is nehezen jött rendbe a kapcsolatunk. nálam a legfontosabb az őszinteség. ha az nincs akkor semmi sem valós.
2013. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok csaj, de ha azt megtudnám valakiről, hogy az előzőek közül egyiket megcsalta, össze se jönnék a csajjal.

Nem hogy még egy ilyen akció után vele maradjak...

2013. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez az a dolog,amit nem tűrök el,és aki megteszi,az a bizalmamat játssza el,tehát mehet a levesbe.Amikor átéltem,az illető repült.
2013. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ha egyszer szeretitek, akkor miért nem tudtok megbocsátani neki?
2013. aug. 28. 17:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mert ki akar egy olyan kapcsolatban lenni amelyikben a másik érzései nem stabil lábakon állnak? ugyanis ha megcsal akkor ne mondja,hogy mennyire szeret. akkor tud önkontrollt gyakorolni, semmilyen helyzetben nem veszíti el a fejét, nem ver át..
2013. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem bocsájtanék meg neki, ha megcsalna, mert az annyit jelentene, hogy én nem vagyok elég jó neki. És undorító is lenne belegondolni, hogy hopp tegnap még másban volt a f*rka, holnap meg ha megbocsájtok már bennem? Köszi ebből nem kérek.

Undorító dolog és kész. Már egy csók is váló ok, hiába ő az életem szerelme.

2013. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudnék neki megbocsájtani,mert én ráadásul vizuális típus is vagyok,és eszembe jutna,hogy mással is azt csinálta.Hiába szeretném,aki megcsalja a másikat,nem szereti.Az meg kevés,ha csak egyikőnk érez így.
2013. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Alap, hogy az.
2013. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!