Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a feltételek hogy nekem...

Mik a feltételek hogy nekem mint anyának itéljék a kislányomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 5 hònapos kisbabának vagyok az anyukája. Az lenne a kérdésem hogy a férjemmel el váltunk és hogy mik a feltételek hogy a kislányomat nálam helyezék el?
2017. jún. 12. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából annyi, hogy alkalmas légy a nevelésére. 5 hónapos babát, pláne, ha anyatejes, csak akkor ítélnek az apának, ha az anya elhagyta, bántalmazta, netán drogos/alkoholista, vagy olyan körülmények között él, ami erősen veszélyezteti a gyerek egészséges fejlődését.
2017. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Csecsemöt csak nagyon indokolt esetben vesznek el az anyától, pl dogos, alkoholista, hivatásos prostituált, drogdiler, komply pszichikai betegsége van, ami kizárja, hogy el tudja a gyereket látni vagy hasonlók. A rossz(abb) anyagi helyzet nem indokolja.


De nem tudom, miböl jut egyáltalán eszedbe, hogy az apának adnák a gyereket - van erre valami okod?

2017. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget
2017. jún. 12. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél alkoholista, drogos, prostituált, legyen hol laknod és miből élned a babával. Ennyi.
2017. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is, apuka akarja egyáltalán a gyereket?
2017. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Szegény gyerek, szülei jól kicsesztek vele. Minek szültél annak akitől elválsz úgyis? Amúgy 99% hogy neked ítélik, hacsak nem vagy bűnöző, drogfüggő, alkoholista, erőszakos stb.
2017. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Minek szültél annak akitől elválsz úgyis?"


1. Amikor terhes lett, akkor még nem tudta, milyen lesz a férfi a terhesség-szülés után!


2. Sehol sem írta a kérdezö, hogy Ö válik, lehet, hogy a férje akarja.

2017. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyannak szülni akit 100%ig ismersz! Ez manapság nem dívik, személyesen is látom. Gyakran már a teherbeesés után lelép a pali.
2017. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!