Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok szokás szájra puszit...

Nálatok szokás szájra puszit adni a kisebb gyerekeknek a családban?

Figyelt kérdés
Amikor én gyerek voltam, nálunk az volt a normális, és most is az. Én is szájra puszit adok a keresztlányomnak. Szerintetek ez fura vagy normális?
2017. jún. 15. 10:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

nem de tapasztalom hogy nagyon sokaknal igen

furcsalom

2017. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Mikor még kisbaba volt a fiam akkor néha előfordult, de nem vált szokássá, mert nem akartam, hogy az legyen számára a normális, hogy akárkit szájon puszilunk. Egyébként ha az én gyerekemet valaki szájon puszilná nagyon kiakadnék, legyen szó akár nagyszülőről vagy keresztszülőről.
2017. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Csak én adok a két évesemnek meg az apja, másnak nem engedem h a szájára adjon, a 4éves nagyfiam már csak arcra ad és nem engedi a szájra puszit. Sokaknál látom h nagyobb gyereknél is így pusziszkodnak nem furcsa , úgy csinálja mindenki ahogy szeretné...
2017. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Anyaként teljesen természetes volt számomra a szájra puszi, de kb 3-4 éves koráig tartott :)

A családban senki más nem tette.. És azt furcsának is találtam volna .

De van ki szerint biztosan tőlem is fura .

Ahány ház annyi szokás :)

2017. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
95%
Nálunk soha nem csináltak ilyet én ezért is furcsállom, de szerintem amíg kicsi a gyerek addig oke, de ha rászokik később nagyon fura lehet másoknak is meg hát érdekes.
2017. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mi nem vagyunk perverzek.
2017. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem volt az es en szemely szerint nem is ertek egyet vele. De ettol meg persze ahol ez a normalis, azt elfogadom, bar szerintem a gyerek 3-4 eves kora utan mar nem kene.
2017. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk soha nem volt szokás, és kifejezetten zavarna, ha az én gyerekemet a férjem vagy a családja szájon puszilná.
2017. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 6-os.

A "perverz" és a szeretet nem ugyan az.

Könnyű összetéveszteni.

Mondtam valami újat?


Egy-két zenész együttes már megénekelte évtizedekkel ezelőtt, néha érdemes felidézni a múltat.

Hátha akkor is okosak voltak az emberek.😇


-"mindenki másképp csinálja" - dalszöveg részlet.

😉

2017. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk soha nem volt szokás a szájra puszi szülő-gyermek viszonylatban.
2017. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!