Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt az igazságot alapul véve...

Ezt az igazságot alapul véve miért van annyi ember, akinek egy kisebb csorda kell ahhoz, hogy jól érezze magát?

Figyelt kérdés
"Ha valamilyen tervben 1-nél több ember szerepel,akkor az már nem úgy fog elsülni ahogy elképzelted."

2016. okt. 16. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az extrovertált típus,a legtöbben(sajnos) ilyenek.
2016. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert vannak extro-, es introvertalt emberek. En, es ezek szerint te is, az utobvi csoportba tartozunk. Mondjuk en valahol a hataron vagyok, igenylem az egyedulletet, egyedul is marha jol el tudok lenni, de tarsasagban is jol tudom erezni magamat.
2016. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert a magad jólérezése nem egy terv vagy egy feladat.


És miért sajnos?

2016. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csordában nem egy ember vállára nehezedik a felelősség. Csordában a hullám része vagy,erőtök összeadódik.

Ez a csordaszellem.

2016. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Birkaszellemnek is mondják.Én pont az ellenkezője vagyok:szabadszellemű,magamnak való,elfogadom,hogy nem vagyunk egyformák.
2016. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most miért lenne birka az, aki szeret emberek között lenni? Én is elfogadom, hogy különbözőek vagyunk, de attól még egyedül lenni nem jó hosszú távon. Meg azért egyedül egy csomó dolgot nem lehet megcsinálni.
2016. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ne tudd már jobban,mi a jó másnak!
2016. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!