Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt Magyarországon szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt Magyarországon szokás megajándékozni valamivel, akár kisebb akármivel a másikat Valentin nap alkalmából?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tiszta a dolog, eddig nem is nagyon érdekelt, hogy ez hogy is van. De kíváncsi vagyok hogy ez hogyan is zajlik, ki- és mit szokott kinek ajándékozni, és hogy ennek Magyarországon van-e szokása.

2015. jan. 31. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan jöttél, Drága? :)


Szerintem van, ha nem is tárgyi dolgok, de mondjuk egy romantikus vacsi vagy valamilyen különlegesebb program mindenképp lenni szokott.


Bár nagyon sokan tartják marhaságnak, és nem ünneplik. Mindkét felet meg lehet érteni.


17L

2015. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szokás, de azzá akarják tenni.
2015. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyire kiábrándító a kérdésem, akkor leírom, hogy azért érdekel most főleg, mert utánaolvastam és az emberek véleménye ezzel kapcsolatban ahogy te is leírtad, hogy sokan lesz*raják, nem foglalkoznak vele, és nem tesznek semmi különösebbet, vagy szokásostól eltérőt a megadott napon. Azzal a magyarázattal, hogy Ők nem Amerikaiak, és nem Bálintok, és hogy meg tudják ezt tenni az év bármelyik napján is, hogy tesznek valami különösebbet a kedvesünknek, párjuknak.
2015. jan. 31. 11:54
 4/7 supra01 ***** válasza:

Jól olvastad.Semmi szükségünk a valentin napra. Meg van nekünk a májusfa állítás pl. ami sokkal szebb, emberibb és igazabb, minthogy vegyél valamit a másiknak. Hagyjuk meg ezt az Amerikaiaknak.

De ugyanilyen idióta nap a "hellovín" is.


Persze ezeknek örülnek a bazárosok, boltosok és virágboltosok, mert még több kínai vackot el tudnak adni, amire semmi szükség :D

2015. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem veszünk egymásnak semmit valentin napra. Undorodom a sok mütyütől is amik ilyenkor elárasztja az üzleteket :D


25N

2015. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok. Miért is kellene egyébként pont adott napot különlegessebbé tenni? Miért ne tehetnénk azt random, mondjuk ma este vagy jövő héten szerdán?


Ha holnap az állam kijelöli a nemzeti szerelmek napját akkor köteles lennék azon a napon külön örömködni?


Mi sima hétköznapokon is szoktunk kedveskedni egymásnak, sétálni, beülni valahova.

2015. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még egy kérdésem lenne itt, ha még valaki elolvassa, hogy annyi, hogy ha épp nem egy párról van szó akik együtt vannak, hanem pl. az én esetem, hogy ismerkedek, meg szeretnék szerezni egy lányt, és egy kis ideje már beszélgetek vele... akkor sem nagyon szokás? Egy része a kérdés okának ebből is jött.

2015. febr. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!