Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó döntés?

Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
4 éves koromig apámmal, anyámmal, testvéremmel, mamámmal éltem, aztán a szüleim elváltak, és a mamámhoz kerültem. 9 éves koromban a mamám elvitt iskolába, aztán hazament és agyvérzést kapott. A nagynénémhez, unokatestvéreimhez, és a férjéhez kerültem. Most vagyok 12,5 éves. És most jött el az a pillanat, hogy felköltözhetek az apámhoz, és a báttyámhoz. Felmértem mindkettő helyzetet, a hátrányokat, és az előnyöket. Dehát 50-50% jó-rossz arány lett. Mindkettő kiegészíti egymást. Ha itt maradok falun, akkor megmaradnak azok a falusi dolgok, stb, kollégium, meg a megszokott környezet. Ha felköltözök sokkal több program vár, meg minden. Csak kockázatos. mert ha felköltözök Pestre, lehet hogy szar lesz, de lehet hogy nagyon jó lesz. 12,5 évesen szerintem nem tudok döntnei, de apám azt mondja az lenne a legjobb ha felmennék, de én döntök. nagynéném azt, hogy maradjak itt 8.ig, aztán menjek el, de én döntök. Ez egy k***a nagy döntés, és nem vagyok elég érett hozzá, tudom hogy én életem, nekem kell dönteni, bla-bla. De a "külvilág" véleményére is kiváncsi vagyok.
2017. jún. 16. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 8-ig maradnék a helyedben. Majd később jöhet minden új a középsulival együtt. Most lehet nem lenne a legjobb otthagynod a megszokott közeget amiben úgy tűnik nem érzed rosszul magad.

18/L

2017. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De. pont az hogy nem érzem magam jól. Egyedül az iskolába szeretek lenni, és ha 8.os lennék, akkor meg mennék kollégiumba, és Pestre járnék haza, és az lenne a kapcsolattartás, tehát 2 év szenvedés, és utána aranyélet, vagy 2 év bronz-aranyélet, és utána bronz-aranyélet. Tehát nem tudom mire számítsak ha elköltözök. Itt a gond.
2017. jún. 16. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is maradj még.
2017. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább affelé vágysz hogy Pestre költözz. Ahogy látom. Akkor tedd azt.
2017. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nahát. Keresztfiam anyukája is agyvérzésben halt meg, két éve. Ő akkor ide került /Pesten lakunk/...most vidéken élnek...annyi idős pont mint Te!:)..ugyanez a dilemma csak ő fel akar jönni Pestre de nem engedik sajnos, itt jobban érzi magát talán mint apjával.

Ha gondolod írj privátot felvehetnétek a kapcsolatot..:)

Amúgy mi tart ott őszintén, semmi, itt több barátod lehet, stb.:)..és itt az apád is ..!

:)

2017. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valóban fiatal vagy meghozni egy ekkora döntést !

Készíts mérleget ellene mellette dolog .

Ne kapkodd el.

Eddig miért nem lakhattál apuddal ?

Most miért engedné ?

Ezekre is gondolj.Miért most ! Elég nagy vagy már gondjukat viselni ? Hmm .Egyedüli lányként .

Ez lehet csak bennem merült fel.

2017. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy lány bocsi :)

uccsó voltam.

2017. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.., nálunk a kisfiú fel akar jönni, igaz engem hív anyának:)) De azt mondja ott semmi nincs, apjával ráadásul nem jön ki jól! Ha tehetném lennék a gyámja, de sajnos nem engedik..megkaptam a privit..:)
2017. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jön a szünet, költözz fel apudékhoz egy hónapra, aztán gondold át még egyszer.
2017. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 iskolaido teljesen mas.
2017. júl. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!