Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretném kérdezi, hogy...

Azt szeretném kérdezi, hogy újra találkoztam régi kedvesemmel és elő jöttek a régi érzelmek, mostani párommal nagyon távol kerültünk egymással és nem tudom, hogy mondjam meg neki ezt az egész dolgot vagy, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jártam már én is így, de hamar elmúlt a szalmaláng érzés, már nem ugyanaz volt, elmúlt a varázs, és még az akkori szép élmények is megszűrkültek, ahogy többet dumcsiztunk egymással. Inkább ne jöttünk volna újra össze! Nem volt szex vagy ilyesmi, de felejtős lett még a szép emlék is.
2010. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem a Te párod Zsolt?:D


Lentebb van a kérdése beszéljétek meg!

2010. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Zsolt a párom neve.
2010. máj. 18. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,lehet,hogy nem Zsolt a párod neve,de azért én a helyedben elolvasnám,amit ez a férfi irt,neked nagyon tanulságos lenne most.Miért????Mert ha nem is ö a párod,mármint a Zsolt,azért érdekesnek találom,hogy kb egy a szitu,és egy másik oldalrol is megismehetjük a helyzetet.Ugye????

Te,kérdezed,mit csinálj,mert ujra fellángolt egy régi szerelem,egy másik pasi,meg el van keseredve,hogy fellángolt egy régi szerelme miatt a nöje,és hogy mit tegyen.

Ha tényleg nem ö a párod,akkor csak gondolj bele,mit érezhet most a párod.

Tudod,voltam én is szerelmes,leszek is,bár férjnél vagyok,de tudom,hogy mi a helyes és helytelen.(Lehet valaki titkon szerelmes,az nem fáj senkinek,aztán majd ugy is elmunlik,mert csak fellángolás volt az egész).Soha nem csalnám meg a férjem,mert szeretem és tisztelem öt.Voltak nekünk is nehéz idöszakaink,amikor már tényleg azt hittünk,na itt tényleg vége mindennek,de mégis együtt maradtunk.Volt,hogy elökerült,egy régi szerelmem,akivel tényleg nagyon szerettük egymást,és az én fejemben is megfordult,hogy kezdjük ujra,de felmelegitett leves,az már nem az igazi.Tudom voltak nagyon szép napok amit vele tölthettem el,de ha már lezárult,és ugye valamiért lezárult,akkor minek eröltetnéd azt ami ezelött nem ment??Remélem,hogy segitettem,és nem adod fel a biztosat a bizonytalanra.

2010. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!