Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már július óta nem találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már július óta nem találkoztam a kedvesemmel. Vagy lehet hogy már június? Nem is emlékszem. Mindig közbejött valami neki. Az E-maileimre és iWiW-es üzeneteimre sem szokott reagálni általában. Szakítsak?

Figyelt kérdés
Én szeretem őt. Ő is azt mondja hogy szeret. De azt is mondja, hogy a szülei ellenzik a kapcsolatunkat, mert én nem vagyok gazdag. Mit tegyek? Szakítsak szerintetek? NEM BÍROM!
2010. szept. 8. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát ez baszott ciki :/

ő már szakított szerintem...

2010. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én azt tanácsolnám neked, hogy ülj le vele, beszéljétek meg. Ne hagyd még annyiban, amíg nem tudod biztosra az álláspontját. Mondd el neki mit érzel, hogy ez neked így nem jó. Találjatok ki valami komrpomisszumot, ami mindenkinek jó. Hány évesek vagytok?
2010. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első véleményén vagyok.
2010. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De akor miért nem mondja meg hogy vége?
2010. szept. 8. 19:20
 5/13 A kérdező kommentje:
31 vagyok.Ő pedig 25
2010. szept. 8. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:
mert még arra sem méltat,vagy lusta...vagy gyáva...
2010. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert szégyeli magát és mert nem elég bátor ahhoz hogy eléd álljon, de ennek akkor is már vége van.
2010. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ilyen emberek vannak?Szörnyű.
2010. szept. 8. 19:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Én, ha szeretnék egy lányt nem számítana a pénz, és nem engedném a szüleimnek hogy ilyesmibe beleszóljanak ezzel az aljas indokkal. Szerintem nem szeret téged
2010. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerintem sem szeret.Bár fiú vagyok.Nem tudom mivel érdemeltem ki azt, hogy így elbánjon velem.Legalább bevallaná hogy vége.De nem.Én egy törvénytisztelő becsületes ember vagyok aki semmi kirívót nem tesz.
2010. szept. 8. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!