Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki esélyt? Szóval...

Adjak neki esélyt? Szóval arról van szó hogy találkoztam egy lánnyal, aki nagyon szép értelmes csak szakmunkát végzett.

Figyelt kérdés
Családom tele van diplomásokkal, mindig mondják hogy olyan lányt válasz aki okos, értelmes stb. Ő nagyon szimpatikus, okos, és művelt is. Ausztriába dolgozik, tud németül beszélni... Csak a szüleimmel van a gond. Köszönöm a válaszokat. 25F
2010. nov. 5. 11:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem a szüleid fognak járni vele. Ha tényleg művelt, akkor nincs gond. Nyilván azért szakmunkás, mert rájött, hogy a semmire sem jó diploma helyett inkább olyan szakmát tanul, amivel el is tud helyezkedni, és pénzt is tud keresni.
2010. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Viki233 ***** válasza:
62%
sztem attól még h ő szakmunkás lehet h okosabb egy diplomás embernél!szóval nem számít h szakmunkás vagy diplomás...Tanult!Ez a lényeg!
2010. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Miért keresnél olyan lányt aki nagyon művelt intelligens de viszont nem szereted, és itt van ő aki nem diplomás, hanem csak egy hétköznapi ember,de lehet nagyobb szeretet van a szívében mint 3 diplomásnak együttvéve.

Már bocsánat senkit sem akarok én itt megbántani, de szerintem az igaz szerelemben nincsenek elvárások, mármint nem tanulmányt illetve.Persze ebben neked kell döntened, hogy a szüleidnek vagy a szívednek engedelmeskedsz!

Remélem jól döntesz!!

2010. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha már most ilyenen gondolkodsz, hogy adj-e esélyt neki, akkor nem lesz túl hosszú a kapcsolatotok.


Engem soha nem tudnának befolyásolni a szüleim, ha valakit szeretek, mindegy hogy van-e diplomája vagy nincs!

2010. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Viki233 ***** válasza:
62%
kedves előző hozzászóló! miért?egy dimplomás nem hétköznapi ember?nem különb sztem senkinél...ugyanolyan mint mindenki más csak neki van egy diplomája.hú de nagy szám a mai világba:)
2010. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Te azért kérdezel ilyen baromságot mert Neked diplomád van? Hát látszik............
2010. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Hát azért te se lehetsz valami értelmes ember, ha a tudást diplomában méred. Nem akartalak megbántani, ez csak úgy kijött.


A mostani diplomások zöme buta, tanulatlan ember. Lassan lassan miattuk lesz ciki diplomát szerezni.

2010. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem, ha ez a lány tényleg okos és művelt, akkor miért nem érettségizett leezek szerint legalább kezdetnek. Nem mintha ez akkora nagy durranás lenne, mint ahogy még 1-2 diploma sem,de tervbe azért vehetné.. Kiváncsi lennék, hogy ehhez mi a hozzállása a lánynak?
2010. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
11:47 Kit érdekel az érettségi meg a diploma?!Attól mitől lesz másabb ez a csaj?Lehet hogy többet keres ott kinn,mint itthon 1-2diplomás.A csajnak a helyében messze elkerülném a kérdezőt.
2010. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem! én nem a szerint nézem hogy valakinek van diplomája az okos.. mert nyilván vannak barmok is közöttük. De a szüleimtől akarnám óvni mert olyanok mint a keselyűk.
2010. nov. 5. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!