Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mi velem a baj?

Nem tudom, mi velem a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég összetett a problémám, szóval előre is köszönöm, ha elolvassátok. 25 éves lány vagyok, lassan befejezem az egyetemet. Nem tudom, hol is kezdődött ténylegesen a probléma, de elkezdtem szorongani. Sosem agyaltam a gyerek kérdésén, általában kijelentettem, hogy nekem nem lesz. Most viszont elgondolkodtam.. Mert engem leginkább idegesítenek, taszítanak. Mégis, rosszul érint ez a dolog mostanában. Mindenki azt fújja körülöttem, hogy elrontom az életem, meg akkor mi célja van annak, hogy hajtok, meg saját egzisztenciát szeretnék, ha úgysem lesz "örökös". Tényleg ezért kéne vállalnom? Persze, néha nyomaszt a dolog, mert én olyan családból jöttem, ahol evidens volt a gyerek. De most úgy érzem, én sem tudom, hogy állok helyt az életben. Egyelőre a kapcsolatokkal sem tudok zöld ágra vergődni. Volt egy, öt évig voltunk együtt, de nyűgnek éreztem egy idő után, korlátozott. Nyilván nem ő volt az igazi, és úgy érzem, akkor még gyerek voltam ehhez. De kinek kéne egy olyan lány, akinek csak ennyi tapasztalata van? Ráadásul a csapból is az folyik, hogy leírhatod magad 30 éves korod után. Jelenleg úgy érzem, annak is örülnék, ha lenne kivel megöregedni, azt sem bánnám, ha neki lennének gyerekei. És ezek a kérdések megkeserítik a mindennapjaimat. Talán túl sötéten látom a jövőt.

Szóval adjatok tanácsot, én agyalom túl?



2017. jún. 20. 04:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
"annak is örülnék, ha lenne kivel megöregedni..." - Ez a jó cél!
2017. jún. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lesznek-e gyerekek is (amit előre úgyse lehet tudni), hogy neki vannak-e már gyerekei, másodlagos kérdés.
2017. jún. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz olyat, akivel tényleg együtt akarsz megöregedni, akkor ne szülj gyerekeket másnak. Nagy kitolás lenne a gyerekekkel...
2017. jún. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
... és részedről puszta önzés. Pedig nekik is ugyanannyi közük van a történethez, mint neked.
2017. jún. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tudom. És még abban sem vagyok biztos, hogy akarok-e. Csak zavar, hogy 25 évesen már mindenki szerint ez kéne, hogy éltessen. Ráadásul pont tegnap vágták a fejemhez, hogy ha most nem találok senkit, már nem is fogok.
2017. jún. 20. 06:10
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

És kik ezek az emberek?

Nekem soha senki nem mondott ilyesmit.

2017. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A következő 10-20 évben ez fog menni. De! Ha találnál valakit, akkor is azzal jönnének, hogy és gyerek mikor lesz.
2017. jún. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne gyerek, akkor azzal jönnének, hogy és kistesó mikor lesz.
2017. jún. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne kistesó, akkor azzal jönnének, hogy és másik kistesó mikor lesz.
2017. jún. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerintük már elegendő lenne a gyerekek száma, akkor azzal jönnének, hogy és kertesház mikor lesz.
2017. jún. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!