Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész nap otthon mereszti a...

Egész nap otthon mereszti a valagát! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom felesége egész nap otthon ül, ameddig a párja dolgozik és a gyerekek ( nem a férj gyerekei) iskolában vannak, (most nyári szünet alkalmával nyilván otthon). Rendszeresen panaszkodik nekem, hogy nem dolgozik, de még az otthon teendőket sem igazán szereti ellátni. Tőlem kért tanácsot, de én nem igazán tudtam neki mit adni, mondtam beszéljék meg, de ő már próbálta, nem megy. Tényleg csak a különválás az egyetlen módja? Ti találkoztatok ilyen esettel, mi lett a végkimenetele?

Sajnos hitellel is rendelkeznek, amit a lakásra vettek fel, ezért rengeteget dolgozik a férj. Rá lehet venni valahogy a feleségét, hogy mégis vállaljon valamennyicske munkát, ha csak 4 órásat is ,de valamennyit? Esetleg többet vegyen ki a háztartásból? A barátom azt mondta, hogy próbálkozott azzal is, hogy mindent úgy hagyott, hátha egyszer már annyira káosz lesz, hogy zavarni fogja a nőt, de sajnos ez sem vált be.



2017. júl. 1. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen no valszeg csalja is a pasijat. Ott kell hagyni a francba. Nekem is volt ilyen elettarsam. Nem dolgozott egy percet sem, es utolag derult ki, hogy allandoan a kocsmaban ult es csalt. Egy evi konyorges utan, amig boltban volt, kiraktam a cuccait a kapu ele es mar be sem engedtem. Persze ezt megelozte vagy 5x hogy ezt beigertem neki. Szerencsere gyerek nem volt tole.
2017. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!