Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok indiszkrét....

Ha nem vagyok indiszkrét. Mennyit keres a párotok? Az én férjem 160 netto-t kap, de szerinte ennél ócskább fizetés kevés van. El van keseredve. Pest megyében élünk. Szerintetek is olyan rossz ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 15:54
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
68%

16:07


bocs, hogy leírtam a tényeket. az emberek milyen irigyek... netto 160-ra. hát ez van. jó, hogy így összetartunk...


írhattam volna hozzá, hogy én is diplomás vagyok és netto 80-at keresek és akkor biztos 100%-ot kaptam volna. (ami egyébként így van, csak nem akartam elkezdeni panaszkodni, mert nem ez volt a kérdés)

2010. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
68%
majd azért, ha idetéved az aki lepontozott, megindokolhatná...
2010. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
34%
160 nettóval jobb ha csöndben marad a férjed. Ha ócska neki, akkor keressen jobbat.Apukám gyárban dolgozik, 56 éves, szintén ennyit keres, milliós értékű darabokkal dolgozik, hatalmas felelősséggel, na ehhez a munkához tényleg ócska a 160. A te párod mit dolgozik? Hogy a kérdésedre válaszoljak, az én férjem 3000 eurot keres, ahogy én is. Egészségügyisek vagyunk Párizsban, magánkórházban.
2010. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

08:26 vagyok


hát lehet, hogy ő is nagy felelősségű, nehéz munkát végez. nem tudhatod. szerintem van olyan eset, amikor tényleg kevés

2010. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy egyszerű provokatív, hencegő kérdés, vagy ha nem, akkor aki ezt megkérdezi elég szűk látókörű.
2010. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
76%
de miért hencegne basszus? még ha 500-600 ezrekről beszélne. de most komolyan, 160ra vagyunk/vagytok irigyek? már arra is csúnyán nézünk aki a mi 120-hoz képest 130-at kap. mégis miért tehet róla, hogy többet kap? attól rosszabb ember (mint a népmesékben a szegény meg a gazdag)? vagy mi van? esküszöm nem értem, mi van a fejekben
2010. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem aki 500-at keres sem henceg,legyetek már normálisak.Mondjuk van 4 gyereke ruházkodás,iskoláztatás ,evés csak nekik 200 ,140 a ház törlesztése az árfolyamnak köszönhetően. A kocsi törlesztés szintén magas mondjuk 60-a munkához nélkülözhetetlen- Maradt 100 e.,hogy villanyt,gázt,vizet fizessenek. Merjenek 1-1 könyvet venni ,3 havonta,esetleg évi 2x egy színház,vagy barátokkal egy-egy kirándulás? A 160 arra elég,hogy az ember a gyerekét a tv elé ültesse és robotoljon. Ha jó fej inkább könyvtárba járnak és kanasztáznak esténként együtt.De nagyon nehéz 160-ból élni,kivéve ha egyedülálló az ember,ha szülőknél lakik és nem bulizós ,még félre is tehet belőle...
2010. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
72%
Igen? Nehéz 160e-ből élni?! Én kurv@ szívesen kipróbálnám!!! És az ország fele kb...
2010. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
32%
10:01-essel szeretném közölni,nem minden olyan fényes mint aminek látszik, a különbség esetleg a nagyobb ház, jobb kocsi,szebb ruha,mert a jobban fizető munkákhoz ez elengedhetetlen általában,hozzátenném Magyarországon. Ebből adódóan a törlesztések magasabbak,és ugyan olyan nehezek a mindennapok.
2010. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem szerettem volna felborzolni a kedélyeket. Azért írtam, hogy Pest megyében élünk, mert köztudott, hogy itt magasabbak a fizetések mint vidéken, sajnos. Ehez mérten érdekelt volna, hogy ez az összeg melyik mezőnybe tartozik, de sajnos manapság akkora a nyomor, hogy az emberek csak marakodnak egymással, még egy egyszerű kérdés miatt is...
2010. máj. 21. 15:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!