Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a köztem és a...

Mit kezdjek a köztem és a barátom mostohanővére közt kialakult konfliktussal?

Figyelt kérdés
Én két éve vagyok együtt a barátommal ő pedig 1 éve lakik velük(A mostohaapa lánya, de az anya nem egyezik szóval tulajdonképpen semmi rokoni kapcsolat nincs közöttük). Amikor idejött én a maximális kedvességet és tisztelet nyújtottam neki, ő a hátam mögött akkor is sok rondaságot mondott (visszahallottam). 2 hete elkezdünk együtt dolgozni és összesen 4 napot bírtam ki vele, pedig pedagógusnak tanulok szóval van türelmem rendesen. Az undorító viselkedésével, nagyképűségével és kamu önsajnáltatásával érte el bennem,hogy kialakuljon a gyűlöletem. Nem szóltam hozzá, mert nem voltam kíváncsi a felvágós unalmas szövegeire és tudom, hogy gyerekes, de a mai napig nem beszélünk. Ő benyalta magát a főnököknél és a diákszövetkezet elküldte a diákmunkásokat, kivéve azt akit a drága protekcióval meg tudott menteni és az összes barátomnak elintézte csak nekem nem. Nyilván érthető és nem is ez bánt, hanem a gyerekes viselkedése, hogy azt hiszi,hogy ez és amiket a barátom szüleinek mond rólam az nekem szarul esik. A szülei nyilván kiismerték már, a barátom anyukája volt is a lány miatt depressziós, szóval ő maximálisan megért engem és nem hiszi el a kamu szövegeit. Azt mondták nála mindig van egy személy aki megkapja a "közgyűlölt" szerepet és nem tudják miért, de ez én lettem. 21 éves elvileg érett nőről beszélünk, de úgy viselkedik, mint egy visszamaradott 4.-es. Otthon mindent megkap, csakhogy kussoljon és még a barátomat is szépen elnyomja. Csak barátomat sajnálom, hogy két tűz között kell állnia. Nem akarok jópofizni neki, mert nem vagyok kétszínű típus. Talpnyaló sem vagyok, hogy ő ront el valamit és majd én bocsánatot kérek.. Önfejű természetem miatt fogalmam sincs mit kellene tennem. Szerintetek?

2017. júl. 3. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Tanuld meg összeszedni a gondolataidat és értelmes, követhető formában kifejezni magadat. Ez rengeteget segítene az élet minden területén. Talán még ezt a konfliktust is megoldaná.
2017. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2017. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak probaltam gyorsan felvazolni a helyzetet nem irodalmi esszet irtam. De koszonom majd megprobalom osszeszedni magam.
2017. júl. 3. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
na azér'! (próbálj függetlenedni tőle, amennyire lehet)
2017. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, Téged elküldtek a diákmunkáról, és ezért dühös vagy rá.

Gondolod hogy 2 hét alatt neki akkora hatalma lett, hogy majd Ő dönti el, hogy ki marad?

Mi van, ha a munkáddal, hozzáállásoddal nem voltak megelégedve?

2017. júl. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokszor dicsertek a munkamat es lattak rajtam, hogy lelkes vagyok. Egyertelmu, hogy itt nem errol fuj a szel. Van egy oreg bacsi aki alandoan irkal neki facebookon h milyen csinos meg dekorativ lany meg ilyesmi es a bacsi segitett benyalni magat a fonokoknel. Sokat tud tenni azert, hogy visszahivjanak valakit. Itt most speciel nem velem volt a baj.
2017. júl. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!