Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki minél több konfliktussal...

Aki minél több konfliktussal találkozik a hétköznapokban, annál idegesebb általában?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az én észrevételem? Hogy vannak bizonyos nők, férfiak akik bizonyos feladatokat tűznek ki maguk elé, és korlátozva érzik magukat testi adottságaiknak köszönhetően, ezáltal sokkal stresszesebb életmódra kényszerülnek.

2014. okt. 19. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen , mivel többnyire feszült lesz a sok konfliktustól
2014. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mennél több konfliktussal találkozik és megold, annál edzettebb lesz, és már csípőből tudni fogja egy újabb konfliktus indulásakor, hogy hogy szelektálja az adott embert, és kb hány percig fog tartani.:)
2014. okt. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A kérdést úgy próbáltam feltenni, de nem nagyon sikerült, és ez lett volna a lényege, hogy mennyire függ a testi adottságoktól a mindennapos stressz?

Ismerek öreg testépítőt, aki olyan halálosan nyugodt, hogy majd elalszik a legnagyobb stresszhelyzet kellős közepén, illetve ismerek olyan, régen kedves, visszahúzódó, csinos leányzót, aki mára tiszta idegroncs lett, mert rengeteg teher hárul rá, de egyszerűen gyenge megoldani bizonyos élethelyzeteket.

2014. okt. 19. 08:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a testi adottságoktól függ a stresszhelyzetek kezelése.


"és korlátozva érzik magukat testi adottságaiknak köszönhetően, ezáltal sokkal stresszesebb életmódra kényszerülnek"


Ezt a mondatot kifejtenéd? Kit és miben és milyen testi adottságok tudnak úgy korlátozni, hogy a céljait nem tudja nagyobb stressz nélkül megvalósítani?

2014. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mint ahogy pár sorral feljebb írtam is, valószínű nem találkozik annyi konfliktussal egy 4 ajtós szekrény méretű ember a hétköznapokban, mint egy 50 kilós hölgyemény, akit mindenhonnan félretolnak első ránézésre, ő meg ettől már totálisan kivan, és egész élete folyton bizonyítással telik, hogy ő mégsem annyira félretolható.

Hát valami ilyesmire.

2014. okt. 19. 09:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocs, nekem nem volt egyértelmű.

Minél nagyobb és erősebb vagy (vagy annak látszol), annál kevésbé fognak belédkötni az emberek, ez tény. Pl. én utálok BKV-zni (Budapesten élek), mert többen belém kötöttek már, nem utasok, hanem a közlekedési vállalat dolgozói, míg a barátomba senki, soha.

De ez csak egy szelete az életnek. Az alaptermészettől is függ, van, aki nyugisabb. Meg az se mindegy, gyerekkorában mit lát, hogy a szülők hogyan kezelik a konfliktusokat. Meg hogy jelenleg milyen életet él, milyen a munkája például. Amire te gondolsz, lehet tényező, de szerintem ezek jobban számítanak.

2014. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3 A testi adottságoktól semennyire.


Én az öreghez hasonlítok stresszhelyzetben-bármekkora is legyen a stressz-maximum utána miután megoldódott jön ki rajtam...


A fiatal nőhöz meg azok az emberek akik másoknak ártottak tudatosan, és egy idő után visszafordul rájuk a műsoruk, és egy idő mulva különböző pszichoszomatikus betegségek jönnek elő rajtuk. pl:pánikbetegség és egyéb idegi problémák..

2014. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez butaság.


Egyik embernek az a stressz, ha hízik 20 dekát, a másiknak az, hogy az orra előtt megy el reggel a busz, míg a harmadiknak az, ha hétvégén meg kell látogatni az anyóst.


Nem lehet általánosítani.

2014. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Én az öreghez hasonlítok stresszhelyzetben-bármekkora is legyen a stressz-maximum utána miután megoldódott jön ki rajtam... "


Tehát előbb elvernek és csak utána bőgsz.

2014. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 Álmodban:)
2014. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!