Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belül van egy rosszak...

Családon belül van egy rosszakaró, hogyan kerüljem Őt? Hogyan tehet "tönkre" engem?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet "kicsinálni" valakit, tönkretenni az életet?


Valaki azt mondta nekem, hogy tönkreteszi az életemet. Érdeklődnék hogy hogyan tudja ezt megtenni? Mit várhatok? Mire számíthatok? Rágógumit tesz az ajtom zárába? :)

Viccet félretéve komolyan kérdezem.


2017. júl. 4. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Megaláz
2017. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem a saját bajával törődik, hanem veled szórakozik.


De ettől, még tönkre nem teszi az életedet, főleg, ha elég okos vagy. Szerencsére, már nem a Kádár rendszerben vagyunk, ahol a rokonok egymásról írtak jelentéseket, majd ez alapján lehetetlenítette el az ÁVÓ az embereket.


Ha nem befolyásos a családtagod, nem tudja tönkretenni az életed, hacsak nem a házastársad...

2017. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha gyenge ember vagy könnyen, megaláz, stb.

Ha van egy kis eszed és le tudod sz*rni, amit mások mondanak, akkor szerintem nem nagyon.

Nem lehet, hogy csak ingerültségből, hirtelen kiindulásból mondta ezt neked?

2017. júl. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

2.: Bocs, nem ÁVO, hanem ÁVH a Kádár rendszerben, mielőtt egy szoszcsi belekötne.


Szóval ha nem befolyásos, akkor nehezen tudja tönkretenni az életedet, amennyiben észnél vagy és kerülöd.

2017. júl. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

2-es. A Kádár rendszerben már nem volt sem ÁVO sem ÁVH, és nem jelentgették fel egymást az emberek, és el sem vitt senkit az ÁVH. Kevered a Rákosi-rendszerrel. A kettő nagyon nem ugyanaz.

Ha tudod, ki a rosszakaród, akkor kerüld el, amennyire lehet. Ha csak valaki azt mondta, akkor ne törődj vele.

2017. júl. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha csak most került az életedbe akkor, lehet már elég nagy vagy ahhoz, hogy valahogy kezeld.


Ha vele nőttél fel, lehet lett egy csomó elakadásod traumád, ami bizonyos helyzetekben bezavarhat.


Sokféleképpen lehet ártani valakinek, kihasznál, manipulál, hazudozva alázgat mások előtt, meglop, passziv-agressziv dolgokkal folyamatosan megnehezíti az életedet.

2017. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nem kell komolyan venni, mondjuk így nehéz hozzászolni hogy nem ismerem, ha tudod kerüld és ennyi.
2017. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet. Te ismered, hogy milyen, így látatlanban szerinted ezt honnan tudjuk?
2017. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5.: 3/3 igazad van.

Amiről írtam az a Rákosi rendszer.

Egyébként nekem is van hálaistennek közeli rokonom, akinek a barátja az egyik exfőnököm, aki hazavágta a "karrieremet".


Sokszor a vér sajnos sz@rt sem számít...

2017. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!