Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Villanyszámla. Kikapcsolják (? )

Villanyszámla. Kikapcsolják (? )

Figyelt kérdés
Nem tudtam összeszedni 200ezret gyorsban,ma volt a határidő.Holnap kikapcsolják már egyből?A lányomnak vizsga időszaka van,egyedűl nevelem,60ezer ftos a fizetésem,és a főnököm sem segített akinél 15 éve dolgozom:(Mit tehetnék?
2010. máj. 20. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
79%
Valakitől nem tudsz kölcsön kérni?Ez végrehajtós ügy?
2010. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
87%
Ha ma volt a fizetési határidő,akkor még nem kapcsolják ki. Először még küldenek felszólítást,utána megint kldenek egy levelet,amiben megírják,hogy mikor mennek kikapcsolni. Úgyhogy még van időd!!!
2010. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem holnap menj be a szolgáltatóhoz tárgyalni..de egyből szerintem még nem fogják.
2010. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
94%
menj be az önkormányzathoz. igényelj támogatást. kifizetik kb 80 százalékát, ha megfelelsz a feltételeknek. egyszer velem is volt ilyen, 130ezres tartozásom volt, kifizettem 20 vagy 30ezret, s hál Istennek segítettek a többiben!! ez is ritka úgy érzem, hogy így tud segíteni az állam!
2010. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
95%
Én szeélyesen bemennék hozzájuk, és szociális helyzetemre való tekintettel kérnék részletfizetést. Remélem sikerrel jársz.
2010. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
86%
Az a kaki,hogy ha kikapcsolják,még a visszakapcsolásért is fizetni kell,a 200 e ft-on felül!Kivánom,járj szerencsével!!!
2010. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
78%
Hogy jött össze 200 ezres tartozás? Mióta nem fizettél? Gondolom nem egy hónappal és nem egy csekkel vagy elmaradva, az nem lehet ennyi, hacsak nem egy gyárat üzemeltetsz...
2010. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedűl vagyok az életemben,férjem már rég meghalt,testvéreim nincsenek,édesanyámék meghaltak,anyósék is:(59 éves vagyok és takarítóként dolgozok.Próbáltam gyorskölcsönt de nem engedélyezték.Küldtek egy levelet kb másfél hete,ez valami 2008as hátralék,azt írták a levélben,hogy 20.a a határidő,és hogy felbontották a szerződést velem.És,hogy majd újat kell írni.Nem írták bele,hogy mikor kapcsolják ki,soha nem kerültem iylen helyzetbe,és teljesen váratlanul ért:(Tehát akkor most még van időm?Nem tudom mit csinálok,ha a 3 napos ünnepre itt maradunk áram nélkül.Pórbáltam ismerősöktől,senki nem ad.
2010. máj. 20. 22:47
 9/75 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nekünk most volt kikapcsolva! Vagyis múlt héten lett visszakapcsolva :) Én tudom ami a dörgés.

De először is,hogy lett az 200ezer Ft??? :O Én a miénket sokaltam ami 102 volt.

2010. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
89%
Próbálj akkor részletfizetést kérni!!Mond meg,hogy nem állsz úgy anyagilag,hogy egy összegben ki tudod fizetni,ha van bennük egy kis emberség,akkor belemennek a részletfizetésbe!
2010. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!