Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alairnal egy olyan papirt...

Alairnal egy olyan papirt hogy ha egy szerencsetlen esemeny utan "zoldsegge" vallnal, egy ido utan kikapcsoljak a gepet ami "eletben" tart?

Figyelt kérdés
Csupan csak az emberek velemenyere vagyok kivancsi ez esetben.
2011. jún. 17. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én örök életemben zöldség szeretnék majd lenni. -.-'
2011. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kellett egy kis idő míg rájöttem mi akar ez jelenti

"zoldsegge"

Nem értettem hogy miért zöld a seggem...és miért lennék gépen..

Ha az a kérdés,hogy aláírnék -e olyan papírt,hogy lélegeztetőgépre ne tegyenek,nos csak akkor ha 100%-ig tuti,hogy sosem fogok felébredni a komából..Különben nem..

2011. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
a zöldséggé válás után még vissza transzformálódhatok?
2011. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs 100 % tuti, tehát nem. Csodák pedig voltak, vannak és lesznek!
2011. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a fogalmazás,dehát válaszolok.

Én az UTOLSÓ lehetőséget is kihasználnám,nem írnék alá semmilyen papírt a halálomról.:DD

2011. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
zöldséggé válnál :DDDDDDD
2011. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
őszintén én azt a papírt írnám alá, hogy ha szenvednék a gyógyíthatatlan betegségemben, húzzák ki a dugót, ne tartsanak életben. Sajnos magyarországon a passzív eutonázia is tilos. A másik, amit aláírnék az az, hogy ha a szerveimet felajánlom, halálom esetén a hozzátartozóim ne tudják megvétózni a kivételüket, amivel esetleg megmenthetek egy embert.
2011. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

aláírnám és a családom is tudja, hogy azt akarom,hogy kihúzzák a dugót.

Amig az agyam működik,addíg én vagyok.Ha már nem ,akkor minek tartanák fent a testem? Max addíg amíg az összes használható szervet kipakolják belőle. Vigyék, ha segít még valakin.

2011. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hiszem, hogy megvétózhatnák, sőt fel sem kell ajánlanod, ha nem tiltod meg, akkor használhatók.


Amúgy aláírnám. Nem látom sok értelmét, hogy gépek erőszakkal itt tartsanak, mikor már rég el kellett volna mennem, meg gyakorlatilag már csak a hullámat dolgoztatják, úgy sem sikerül visszacsinálni sosem.

2011. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!