Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha kikapcsolják nálam a...

Ha kikapcsolják nálam a netet, és nem lesz internet-hozzáférésem, attól még meg tudom nézni azokat az oldalakat, amiket a kedvencekbe/könyvjelzőkbe raktam? Vagy azok elvesznek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem veszik el, ottmarad. csak megnyitni nem fogod tudni. bonts a wifi kapcsolatod, vagy huzd ki a kábelt a gépből, és megtudod milyen lesz net nélkül.
2011. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze. Pont, mint ahogy áramszünetkor meg tudod nézni a Barátok Köztöt.
2011. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A könyvjelzö nem veszik el, de nem tudod megnyitni net nélkül.

Mentsd le az oldalt és azt meg fogod tudni nézni net nélkül is, DE csakis ugyanabban az állapotában, ahogyan lementetted. Frissülni nem fog.

2011. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jaj nem kell már fogni a fejedet harmadik!! :DD

Csak arra emlékszem,hogy amikor ki volt kapcsolva a net, olyat irt ki, hogy az oldal nem jelenithető meg vagy vmi hasonlot. Na most,ekkor nincs fent a fejlécben ugyanaz az ikonsor,ami most??( Nézet, elözm,könyvjelzok,eszközök stb)??

most nem huzom ki a kábelt, hogy megnézzem,kérlek válaszoljatok,nagyon fontos!! Pár nap mulva nem lesz netem és tudnom kell hogy a kedvenceimet átrakjam-e pendrivera vagy sem!! Köszi!

2011. okt. 17. 19:10
 5/15 A kérdező kommentje:
negyediknek köszi az értelmes segitséget. :)
2011. okt. 17. 19:12
 6/15 A kérdező kommentje:
illetve most már a harmadiknak, mert látom leszedték a hülye válaszokat.
2011. okt. 17. 19:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A hülye kérdést bezzeg itt hagyták.
2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
:D
2011. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem mindenki olyan számitógépzseni mint te ember...gondolkozzál már. a mai világban még ilyenek is vannak bármily hihetetlen is!


Még egy kérdésem lenne: megpróbáltam oldal mentése címen lementeni egy kedvenc oldalt,egyszer a dokumentumokba,egyszer meg a pendrive-ra,de nem tudtam ott azt megnyitni illetve az oldal összes kis képét belerakta egy könyvtárba vagy mibe....szóval megnyitáskor nem az eredeti honlap oldal jelent meg,hanem rengeteg kis könyvtárba tette a külön részeit!


Le tudná valaki nekem írni,hogy hogy kell netről oldalt lementeni és hová? Nagyon megköszönném! :)

2011. okt. 17. 19:38
 10/15 anonim ***** válasza:

index.html-re kattints.

Egyébként a dinamikus oldalakról ne is álmodj, hogy le tudod menteni, pl ha most lemented ezt az oldalt és valaki ír egy választ, az értelemszerűen nem fog megjelenni nálad offline. ;)

2011. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!