Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen mocsok a nevelőapám?

Miért ilyen mocsok a nevelőapám?

Figyelt kérdés
Nevelőapám van, kölcsönös a "szeretet" közöttünk. Régebben is folyton üvöltözött velem a semmiért meg csicskáztatott, piszkált, így egyre jobban eltávolodtam tőle.. Anyának be akarja magyarázni, hogy én egy beteg gyerek vagyok (fogalmam sincs miért lennék beteg), sose megyek oda hozzá, nem úgy tekintek rá mint szülőre, magyarul én vagyok a rossz. Anyával is folyton üvöltözik, meg csúnya jelzőkkel illeti őt.. többször próbált már nevelőapám elmenni, de mindig vissza kellett nekem hívnom, mert anya halálosan szereti..(de miért?..) Húgomat aki a saját gyerekük, őt viszont nagyon szereti, bár nem nagyon foglalkozik vele. Utálom, kész.

2017. júl. 9. 10:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és 16/L
2017. júl. 9. 10:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szereti, de nem foglalkozik vele? Ez kicsit erthetetlen (nem a te megfogalmazasod), veled talan azert ilyen mert nem verszerinti gyerek vagy, es sztem mivel nem verszerinti vagy akar kepes lennel "elszakitani" rlszakitani anyukadtol ezert probal neki mindent bemeselni. De ha igy banik veletek akkor anyudnak kell lepnie. Ha penzugyileg van vele egyutt (mert ha szetmennek nem tudna eltartani) akkor sok mindent nem tudsz kezdeni. Kerulgesd vagy legyel anyud kozelebe, ne szolj hozza es ha ok nelkul ordibal vhanyd a szemere, hogy ott sem voltal, nem is beszeltel megis miert bsz le, es nezzen magaba, mert enyad egy ido utan megunja es elvalik stb.
2017. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, bocs az erthetetlen szovegert, telefonrol irtam, bocsi, remelem erted!
2017. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Édesapukáddal tartod a kapcsolatot? Ha igen,akkor talán szólj neki,hogy beszélgessen el nevelőapáddal,hogy normálisan viselkedjen veled! Ne ordibáljon,csicskáztasson,stb.! Egyébként csak elviselni tudod,vagy elköltözni esetleg apukádhoz,ha a gyámügy engedélyezi!
2017. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellett visszahívnod?! Hát anyukádról is megvan a véleményem, hogy a gyerekét rángatja bele a párkapcsolati problémáiba... Ezt nem szabadna neki tennie, sőt meg kellene hogy védjen téged vele szemben.

Ha ilyen még egyszer előfordul, mondd meg anyádnak, hogy oldja meg a párkapcsolatát ő, és téged hagyjon ki ebből. Épp elég bajod van vele enélkül is, neked csak jó lenne, ha nem élne veletek.

2017. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Édesapámmal nem tartom a kapcsolatot, hát az még rosszabb. Nem is ismerem őt, 3 hónapos lehettem talán mikor utoljára láttam, azóta semmi (de nem is baj).

Anya mindig megvéd, ezért is romolhatott meg a kapcsolatuk, mert anya mindig mellettem állt ki. Olyan jó anyuka, és mondhatni mégis ő sínyli meg legjobban az egészet, mert van egy ilyen hülye párja...

2017. júl. 9. 11:11
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Tévedsz! Egyáltalán nem jó anya az anyukád! A milliomodik ilyen eset, hogy a nevelőapa kukija fontosabb egy nőnek, mint a saját gyereke. Undorító az ilyen! Minek kell gyerek egy ilyen nőnek, egyszerűen érthetetlen!
2017. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

ma 11:39


én is ezt akartam írni, csak nem ilyen nyersen. Nem véletlen hogy a házasságok 2/3a válással végződik. A nők nem bírnak párt választani... aztán lelép a pasi, utána meg valami jampit választanak pótapának...

2017. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tévedés. Utolsó kettő, amit írtatok az nem igaz.. azért sem, mert anyáék nem együtt alszanak, szóval nincs köztük semmi olyan.. vagyis na értitek. Meg semmi olyan konkrét dolgot nem írtam, ami azt mondaná, hogy anya rossz anyuka, semmi ilyenről szó sincs. Ha valaki, akkor ő az aki él-hal a gyerekeiért. Nem tudna eltartani minket egyedül.

azért is írtam ki a kérdést, mert már nem tudom mit tegyek, meg rossz jóslatot kaptunk egy asszonytól :(

2017. júl. 9. 12:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne semmi értelme, ha nem csinálják... kivéve a pénzt persze. Az mindig mozgatórugó.
2017. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!