Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket megcsaltak! Mikor...

Akiket megcsaltak! Mikor derült ki? Házasságban, párkapcsolatban történt?

Figyelt kérdés

Hallottam nem rég egy esetről, ahol fél évig kavart a lány meg a fiú, és nem derült ki a barátnő előtt a megcsalás, ami nekem iszonyú furcsa, mert annyi helyből lelehet bukni fél év alatt.

Volt aki még ezt is überelte ? Kíváncsi lennék meddig lehet egy szeretőt titkolni. (mert a történetbe nem egyszeri megcsalás volt- talán azt ellehet simítani )


2017. júl. 15. 23:05
1 2 3
 1/29 spectator ***** válasza:
46%
Német pszichiáter házaspár könyvében olvastam, hogy a nők olyan ügyesen manipulálják a gesztusaikat (a férfiakkal ellentétben), hogy mire egy férfi gyanakodni kezd, már valószínűleg rég meg van csalva.
2017. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Durva!
2017. júl. 15. 23:47
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Anyám több, mint két évig titkolta. Apukám nem tudom, hogy mit vett észre belőle. Én végig tudtam, hogy valami rossz történik, de kisgyerekként nem tudtam, mi, illetve ha igen, nem fogtam fel.
2017. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%

Egyetlen és leghosszabb megcsalós időszakom 1,5 év volt. Én csaltam meg a barátom. Ő egyetemre járt, 2 hetente jött csak haza suliidőben, s én egyébként is iszonyúan jól színészkedtem. Nem vagyok benne biztos, hogy ő 100%-ig hűséges volt hozzám. Végül ő szakított velem, mert képbe lépett egy másik lány (tudtommal csak chatelt vele). Szakítás után mondtam el a dolgot.

Egy férfival csaltam meg, akivel azóta együtt élek, monogám párkapcsolatban. Egyikünk sem tekintget kifelé.

Igazándiból nem volt nehéz a technikai része, de érzelmileg azért megterhelő volt. Sms-t pl azonnal törölni. Facebook beszélgetést azonnal törölni/archiválni, ismerősök sem voltunk facebookon. Szeretővel egyeztetni, h mikor ne írjon/keressen. Általában éjjel találkoztunk, vagy ott volt a legjobb bnőm alibinek. Ill amikor a barátom pasis estét tartott, v átment a haverjaihoz. Volt, hogy egy héten majdnem minden nap találkoztunk, volt azonban 1-1,5 hónap kihagyás is.

Ha erre az időszakra gondolok, mindig eszembejut Gárdonyi Géza Hosszúhajú veszedelem c könyve...

20/n

2017. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Engem csaltak meg de állandóan kb azonnal (1-2 héttel.később) lebukott az exem. (talan 3-szor a 10ev alatt)


cserébe kb ket évig tartottam mellette egy pasit az egyetemi koliban.. Hja es en nem titkoltam. Mindig "megbántam" ha hazamentem es direkt bevallottam. Fogalmam sincs miert nezte el, de sztem neki is lehetett valakije otthon.. Tudom igy utólag h nem ludasmatyit kellett vna játszani hanem keresni mast, mert ez mar senkinek se volt jo, de mar mindegy... Amugy is, akkor jol esett a lelkemnek. A mostani párom nem hiszem h megcsalna es en sem ot.. :) (remélem)

2017. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Engem egy even keresztul csalt a volegenyem ugy hogy mar egyutt is eltunk. Kiderult hogy mar egy eve ugyanigy egyutt elt egy masik novel egy masik varosban. Azert tudta megtenni mert egy budapesti cegnel dolgozott (mi videkiek voltunk) igy hetente tobbszor fel kellett mennie ceges utra. Legalabbis nekem ezt mondta. Kozben pedig a nonel volt.

Azert nem jottem ra, mert akkor meg nagyon fiatal voltam es nagyon optimista bizakodo, tisztaszivu, mindent elhittem mindenkinek es mindig csak a jot feltetleztem az emberekrol. O pedig rendkivul intelligens taktikus. Filmbe illo sztori volt, kar hogy en nem elveztem. Soha nem vagtak meg igy at.

2017. júl. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

A férjem 2 évig járt el egy másik nőhöz. Ügyesen csinálta. Rohangálós, kötetlen időbeosztású volt a munkája, követhetetlen volt, éppen merre jár. Igaz, hogy nem is próbáltam utánajárni, mivel otthon minden rendben volt. Nem veszekedtünk, jókat beszélgettünk, a szex is nagyon rendben volt.

Végül úgy derült ki, hogy a nő megunta a dolgot, kitálalt a férjének, az meg felhívott engem. El sem akartam hinni.

A férjemre várhattam volna, hogy kibökje, neki bevallottan tökéletes volt ez a felállás. Mindkettőnkkel élvezte az együtt töltött időt. Egy ideig lapátolt is, hogy minden maradjon így, én nem akartam, és kiléptem a házasságból.

2017. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%
2 évig csaltam a párom. Semmit nem vett észre. Könnyebb olyan előtt színészkedni, aki iránt nem érzel semmit.
2017. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%

Főleg olyanoknál egyszerű a megcsalás, akiknél valamelyik fél távol dolgozik az otthonuktól. Pl. én is 2 hét munka-2 hét pihenő beosztásban dolgoztam 20 éven át, ilyenkor több száz vagy ezer kilométerre voltam az otthonomtól, úgyhogy viszonylag egyszerű kivitelezni sok-sok éven át is akár. Vagy a kamionos házasságok, ahol a férjnek egy hét egy forduló. Gyakorlatilag lehetetlen lebukni.

Akik helyben dolgoznak, és minden délutánt és éjszakát együtt töltenek, ott már nehéz kivitelezni. Sok hazudozással jár, ami hamar gyanakvást kelt.

2017. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Engem csak egyszer csaltak meg , de azonnal lebukott. Amikor bekapcsoltam a laptopom az ő facebookja volt bejelentkezve én pedig kaptam az alkalmon és megnéztem az üzeneteit ( előtte soha nem csináltam ilyet ,pedig akkor már másfél éve együtt voltunk) éreztem, hogy valami nem jó, és egy lány írt neki , hogy ott hagyta kedden a biciklit , mikor viszi el és , hogy milyen jól érezte magát este:) Azon a napon jelzem a barátjával találkozott egy teljesen másik faluban, aki falazott is neki. Ennyi össze szedtem a cuccait, elmentem a munkahelyére, leraktam a csomagját, egy kicsit jeleneteztem és mosolyogva kiléptem az életéből:) Utána 2 évig könyörgött, de soha nem fogattam vissza.
2017. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!