Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor fiatalok voltatok és...

Mikor fiatalok voltatok és nem engedtek a szüleitek buliba de nagyon akartatok akkor volt olyan hogy szöktetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Te mertél volna szökni, amikor már azért is 1 hónap szobafogság járt, ha 15 percet késtél?
2009. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jajj egy hónap szobafogság????!!!! én még egy napot alig birtam kinmár estefele minden bajom volt...huu téged nagyon foghattak a szüleid!
2009. nov. 3. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor "bébiszitterem" volt, őt szerencsére könnyű volt lefizetni:) De volt olyan is hogy elmentem fesztiválra és hazatelefonáltam hogy majd 4 nap múlva otthon leszek. Komolyabban nem izgatott ha leüvöltik utána a fejem.
2009. nov. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én annyit mertem megcsinálni, hogy amikor ott aludtam egy barátnőmnél, akkor ellógtunk buliba. Persze fostam, mert apu befenyegetett,hogy akár éjszaka is képes odatelefonálni, hogy otthon vagyunk-e, de hála Istennek, egyszer sem tette. Pedig akkor le volna hábórú.
2009. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Régen volt: nagyi a konyhában matatott, én meg felnyomtam a redőnyt, kimásztam az ablakon, srác segített átmászni a kerítésen. Átmentünk (a kertek alján) a szomszéd faluba egy lakodalomba. 14 voltam akkor, jó volt, táncoltunk, csókolóztunk is. Másnap szíjjal vert meg az apám. (Hajnalban kerültem haza, semmi se volt "úgy", nem hitték el).
2009. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uhh ez nagyon durva!de legalább jót buliztál!!!!!!:)
2009. nov. 5. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Hja, az egy másik világ volt, akkor ilyenek voltak a szülők. Az én nagyobbik lányom (15 éves volt akkor) szülinapi buliba ment, este 10-re kellett volna hazajönnie, megigérte. Csak reggel került elő, ráadául rosszul volt, mert ivott. Én nem bántottam, de hogy lehet megbízni benne, ha nem tartja be, amit ígért? Az apja megvárta, hogy kijózanodjon, aztán jókora páros pofonnal fejezte ki a véleményét. Egész éjjel nem aludt, annyira aggódott érte. Kisasszony duzzogott, de megértette, hogy amit ígért, azt tartsa be, különben nincs bulizás. Ettől kezdve be is tartotta. Kölcsönös bizalom nélkül nem megy.
2009. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na ez mondjuk igaz!
2009. nov. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!