Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok elfelejtené a névnapotokat?

Figyelt kérdés
Én elég gyerekesnek tartom ezt a névnapozást, meg azt is, hogy nagyon de nagyon rosszul esik, hogy a páromnak még mindig nem esett le, hogy tegnap milyen nap volt. Úgy érzem, hogy ennyi figyelmet nem érdemlek a részéről. Nem szóltam semmit, amikor sikerül, próbálok vele normális lenni, néha 1-2 nem a témára irányuló bunkózás azért becsúszik.
2010. nov. 27. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
HA ygerekesnek tarod a névnapozást akkor miért bánt hogy elfelejtette?
2010. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Inkább ez a gyerekes amit te csinálsz. Bunkózás helyett szóljál neki, bocsánatot kér és minden happy. Bárkivel előfordulhat, hogy elfelejt ilyet, ennek semmi köze a figyelmességhez.
2010. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Mivel a velem azonos nevű nők is akkor ünneplik, nem érdekelne a dolog.

De ha a születésnapomat felejtené el, biztosan haragudnék.

2010. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
leírtam, hogy miért bánt
2010. nov. 27. 10:56
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nos, nekem a születésnapomat is sikerült elfelejetni. Na és? Nem mindenki nézi állandóan a naptárt...
2010. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Mi meg leírtuk hogy minket nem zavarna :)
2010. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
elfelejtette...van ilyen, de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem vagy neki fontos, lehet, hogy túl sok minden történik egyszerre. Ráadásul csak egy névnapot felejtett el, nem olyan egetverően nagy bűn.
2010. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem feltétlenül jelenti, azt, hogy nem vagy fontos neki-?

DEhogyis nem!Hát nem jutsz eszébe! Én még sosem felejtettem el senkinek a szülinapját, névnapját, annak, aki fontos nekem! Én visszaadnám neki, vagy pár nap múlva célozgatnék neki, esetleg elmesélném, mit kaptam a többiektől.Ne mentegessük már mindig a férfiakat hiányosságaik miatt. A mai telókben meg már akármelyikben lehet beállítani emlékeztetőket, a feledékenyebbeknek!

2010. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Akkor felnőttesen csúsztass egy naptárat a kezébe!
2010. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
elég elterjedt a keresztnevem, egy évben 12-13x van névnapom.én magam se tudom számontartani, folyton elfelejtem. akkor most lőjem le a másikat érte?
2010. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!