Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos lennék, akkor...

Ha öngyilkos lennék, akkor boldogok lennének anyámék?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan nem hiszik el, azt hiszik, hogy ezt csak én mondom, csak én érzem így...stb... de nem így van, pedig de, az a tény ,hogy a családom egyenesen UTÁL!!! az anyukám utál, az apám utál, a bátyám utál az öcsém utál!!!

Pedig nem tettem semmit, amiért így kellene viselkedniük velem. a bátyám sokszor ver... anyámnál is előfordul. volt már olyan ,hogy anyám is meg a bátyám is fojtogattak...

én már úgy érzem ,hogy mindent megtettem ,hogy elfogadjanak. de nem sikerült... úgy érzem ,hogy tiszte szívükből utálnak. gyűlölnek... már semmit sem tudok tenni. legszívesebben felkötném magam, akkor talán mindenkinek jobb lenne. akkor örülnének.. vagy akkor meg azért átkoznának ,hogy gyenge, önző voltam, hogy feladtam... sosem leszek én boldog, mert nekem fontos lett volna ,hogy javuljon a kapcsolatom a családommal. család terápiára is gondoltam, de szerintem felesleges lenne... talán csak az segítene, ha kilépnék az életükből örökre...


2017. júl. 27. 10:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%

blablabla... szedd össze magad.


Nekem is ezer okom lett volna kinyírni magam, és kis híján meg is tettem, de elértem volna vele valamit?

Nem, inkább elmentem dolgozni és leléptem a szarságból.


Most, 5 évvel minden után boldogabb vagyok, mitn valaha egy remek férfi oldalán :)

2017. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Költözz el, ha tudsz.
2017. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy ha megölöd magad, csak megerősíted benük, hogy egy selejt vagy.


Inkább bizonyítsd be, hogy érsz valamit - mégha őket nem is érdekli.

2017. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Azt sosem tudod meg, mert ha öngyilkos leszel, akkor már nem tudsz semmit. Ez a szívás az ilyen dafke nagy szavakban ...


Hány éves vagy?

2017. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
70%

Ne add fel! Nem érdemes ezért véget vetni az életednek.


Hány éves vagy? Van valaki más, akihez odaköltözhetsz?

Tettél valamit, ami a családod számára nem elfogadható? Próbáltad megbeszélni velük?

2017. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Semmi értelme,hogy ilyen dolgokon töröd a fejedet.A családtagjaid gusztustalanok,de te ne légy az.Hány éves vagy és fiu vagy lány.
2017. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

borzasztó lehet így élni..

de soha nem tudtad kideríteni hogy mi az oka a viselkedésüknek?


nem tudnál más családtagodhoz költözni?


Akármilyen nehéz koncentrálj a tanulásra,hogy elmehess kollégiumba és minél előbb saját lábra tudj állni,és azértis legyél boldog!!

2017. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
én annyira szerettem volna, hogy jobb legyen a kapcsolatom velük... valamiért én nem tudok beletörődni abba ,hogy rossz a kapcsolatom velük..
2017. júl. 27. 11:13
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi idős vagy? Ez mindig is így volt? Vagy valami kiváltotta belőlük?

Ha ennyire utálnak, miért akarsz nekik örömet okozni??? "legszívesebben felkötném magam, akkor talán mindenkinek jobb lenne. akkor örülnének.." Az neked rossz, nekik jó lenne...


Inkább próbáld "fordítva élni az életed" Hogy neked legyen jó, akik meg ilyen negatívak veled, nekik legyen rossz. Vagy ne is érdekeljen, mi van velük.

SZakíts meg minden kapcsolatot, és légy boldog! Az sokkal jobb, mint megölni magad!

2017. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem tettem semmit ,amiért ezt érdemelném.. segítőkész, szorgalmas vagyok, jótékonykodni is szoktam, a barátaim és kollégáim kedvesnek szoktak mondani. Szeptembertől szeretnék elköltözni, de hagyjam az egészet? ne is beszéljek már velük azután, hogy elköltözöm?

Sokat depizek a családom miatt, mert sok mindent megpróbáltam már, hogy javuljon a helyzet, nem akartam beletörődni..

De szerintem sosem fognak elfogadni.. egyébként szerinte az egész család boldogtalan és depressziós.

2017. júl. 27. 11:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!