Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit éreznétek ha a...

Szülők! Ti mit éreznétek ha a gyereketek öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyes sikertelenséget, mert nem volt olyan a kapcsolatunk, hogy a bizalmasa lehessek, amikor baja van.
2014. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet.
2014. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Gondolom te vagy a gyerek! Ne tedd meg!,

17/L

2014. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Tegnap már kérdeztél hasonlót. Ne tedd meg, mert a szüleid egész további életükben élőhalottként fognak tengődni. Szerinted ekkora büntetést érdemelnek?

Szedd össze magad és akarj élni. Ha máshogy nem, kérd pszichológus segítségét.

2014. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek a lánya egy pasi miatt lett 28 évesen öngyilkos.

Mert kiderült, hogy a pasi nős és csak hitegette...


A néni ( 60 körült volt, későn szült) özvegy volt már, csak a lányáért élt, mindig rőla mesélt, nagyon büszke volt rá. Mindent megtett érte, hitelt vette fel, ogy fizesse neki az orvosit..atb..


Összeomlott, kórházbakerült pár hónap alatt, mert mindent elkapott, és kijött rajta. Összeszedte magát, de csak azért, mert van egy másik lánya is.

Szerintem ha nincs, akkor megy utána...így is majdnem..

Már nem az a vidám néni, akit megismertem, egy mosolytalan szomorú neni. Pedig előtte mindig feldobott mindenkit, nagyon pozitív volt, lelket öntött mindenkivel. A lánya megölte ezt a nénit is :(

Pedig már6 éve volt



Tehát kb ezt érzi egy szülő

2014. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányaiért
2014. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülő élete ott megy tönkre örökre.
2014. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Mindig van megoldás mindenre kedves kérdező! Lehet űgy tűnik neked, hogy nincs, de van, valami mindig van.

Az öngyilkosság az gyávaság, TE nem vagy az!!!

Ugyancsak a 17/L.

Írj, ha akarsz beszélni.

2014. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,gondolj a családodra.Ha nem is érzed magadhoz olyan közel őket!Gondolj bele, hogy akármilyen is a kapcsolat velük,nekik te a gyerekük vagy és borzalmas lenne nélküled,valamint ugye nem akarod, hogy az ismerőseid,osztálytársaid is csak annyit tudjanak rád, mondani, hogy na az a szerencsétlen,aki feladta a küzdelmet?!


Én is a saját sikertelenségem érezném, amiért a gyermekem boldogtalannak érzi magát!Egy bukott szülőnek érezném magam, valszeg én is mennék a gyerekem után a halálba.

2014. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárom amíg a szüleim meghalnak és csak utána nyírom ki magam. Win-win.
2014. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!