Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya megvert. Hogyan javíthatn...

Anya megvert. Hogyan javíthatnék a helyzeten? Öngyilkos leszek

Figyelt kérdés

Elegem van mindenből. Anyám nagyon önző, inkább szoláriumra költ mint ételre. Elakart vetetni (lehet jobban járok), de mama (anya anyukája) rábeszélte hogy tartson meg. 12 éves koromig mamánál laktunk, ott biztonságban éreztem magam. Sajnos meghalt a nagyi, elköltözünk onnan. Azóta rettegésben élek.

Ma is megvert, alig tudok lábra állni, a hasam görcsöl (bár lehet meg fog jönni), lek.rvázott. Folyamatosan azt mondja buta vagyok, bár ne lennék, menjek el dolgozni, mert ő már 14 évesen dolgozott stb. Soha nem mondta azt hogy szeret, soha nem dícsért meg. Viszont mindenki előtt eljátsza a tőkéletes anyát, FB-n minden nap kiírja mennyire szeret, miközben itthon bánt.

Az iskolapszichológus kedvesnek tünt, ezért felkerestem-régebben kövérnek éreztem magam, majdnem hánytatáshoz folyamottam-ő annyit mondott majd kinövöm, semmit sem beszélgettünk.

Orvosi egyetemre akarok menni, de anya hallani se akar róla, mert oda akar iratni ahova ő járt. Öngyilkos akartam lenni már 10 évesen is.

Voltam nevelőotthonban is. Soha többet. Ott is veszekedtek, bunkók voltak.

Vagy megszökök vagy öngyilkos leszek. Elegem lett

14/L


2015. ápr. 5. 22:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, azóta nem bízok az iskolapszichológusba.
2015. ápr. 5. 22:56
 2/81 anonim ***** válasza:
95%
Részvétel. [link]
2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
22%
Költözz apukádhoz.
2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Nem ismerem az apám, de nem is kíváncsi rám
2015. ápr. 5. 23:04
 5/81 anonim ***** válasza:
61%

Rokonok? Apukád? Csak van valaki aki közel áll hozzád és tudna segíteni!

Kitartást!!

2015. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi apuddal kapcs.,nem láttam amit írtál
2015. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
30%
Undorító szüleid vannak el..sszák az életed rendesen. Teljes háttér nélküliség. Egyedül pedig nagyon nehéz ebben a világban. Annyit tudsz tenni, hogy 18 évesen leakasztasz egy idősebb fazont, akihez odaköltözhetsz, de szelíd ember legyen ne valami tahó. Másképp nem nagyon fog megoldódni az életed.
2015. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
95%
Kollégiumba nem tudsz menni? Ott neked is nyugisabb lenne, és talán ő is beleegyezik, mert kevesebbet lát.
2015. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképpen fordulj egy felnőtthöz segítségért! Osztályfőnök, bármelyik tanár, nagybácsi, nagynéni, akárki! Tényleg megérné egy ilyen ember az öngyilkosságot? Tényleg megengednéd neki, hogy tönkretegye az életedet? Kérj segítséget! Rengeteg erőt és kitartást kívánok neked! :) 14 éves vagy, feltételezem, jövőre már gimibe mész... Akár tanári segítséggel, de valahogyan megpróbálhatsz elintézni egy koleszos sulit. Tanulj, legyél szorgalmas, és akkor egy életre magad mögött hagyhatod ezt az életet! Ha megdolgozol érte, 4 év múlva teljesen a saját lábadra állhatsz. :)
2015. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
11%
Azért én meghallgatnám az anyuka szemszögéből is...nem mintha nem hinnék neki, csak érdekelne mit mond.
2015. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!