S.lilian kérdése:

Megcsalt a párom?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk együtt.

Sokat veszekszunk de szeretjuk egymast..en egyik este buliba sokat ittam es csokoloztam egy fiuval. Nagyon megbantam meg aznap elmondtam a baratomnak hogy nagyon sajnalom es hogy barmit megteszek hogy megbocsaltson.azt mondta majd megbeszeljuk...erre amkor talalkoztunk elmondta hogy vissza adta es elment egy prostitualthoz.

Azert a ketto kozt van kulombseg nem? Ti mit gondoltok errol? Folytassuk? 2hete kulon vagyunk.de meg bekulni akar es sajnalja . En viszon nem tudom. Hianyzik es szeretem de utana eszembe jut hogy massal fekudt le. ?


2017. júl. 30. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Folytassátok, megérdemlitek egymást!


Egyedül jársz buliba, sokat iszol és azt hiszed ez mentség a viselkedésedre!


A pasi meg fizet egy k.urvának, csakhogy bosszút álljon!


Te kezdted és te vagy megsértődve!

Gratula mindkettőtöknek!

2017. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Talán kevesebbet kellene innod és részegen nem idegenekkel csókolozni. Egyébként amit mondott, azzal a tudtodra adta, minek tart. Ha egyáltalán igaz, hogy prostinál járt.
2017. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

Te csaltad meg őt, ő csak egyenlített.


1. Pasizni mentél

2. Félreléptél

3. Elmondtad neki


Alapszabály, hogy ha valakit megcsalsz, akkor legalább annyi tartásod legyen, hogy ne mond el. Van elképzelésed arról, hogy mennyit szenvedhetett emiatt?


Jól tette, hogy elment kurv*hoz, mert így egyszerűbben tudja feldolgozni ezt a kib*szott nagy traumát, amit neki okoztál.


A leghelyesebb, amit tehetsz, hogy ezt elnézed neki, hiszen te tértél le a tisztesség útjáról, ő csak reagált erre.

2017. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibaztam.De csok es sex kozott van kulombseg.
2017. júl. 30. 01:13
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

"De csok es sex kozott van kulombseg."

Kinek a szemszögéből nézve?

2017. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
A semmi és a csók között is van különbség, azt meg te lepted meg, ne nagyon arcoskodj, higy "de én csak kicsit" mert egész addig ő meg semennyire, szóval a dominót egyértelműen te borítottad
2017. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Van egy torta belekrrül egy kanàl kaka megpróbàlnàd eltàvolìtani és megenni?

Biztos jò az a torta de csak a tokéletes sebèsz tudná kimetszeni az èrintett részt hogy ne menjen át minimálisan a torta többi részére meglehet próbàlni habàr inkább kibìrnám tortanélkül vagy találok más tortát

2017. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Visszanyalt a fagyi! :) Ne aggódj,ha igényes prostihoz ment,nem valami útszélihez,valószínű,hogy védekeztek,betegséget nem szedett össze!


Vagy túllépsz rajta, vagy elengeded! Te váltottad ki belőle,mérgében tehette,biztos szeret!

2017. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem a pároddal kevered a testnedveidet, hanem mással(másokkal)is, az bizony már megcsalás kategória.Ezen nincs mit szépíteni, és az alkohol nem mentség semmire sem.
2017. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

"De csok es sex kozott van kulombseg." - Ja, a csók az nem megcsalás? Ez alapján kb. azok közé az emberek közé tartozol, akik szerint óvszerrel mehet a félrekefélés, mert az nem számít.

Megcsaltad és kész. Ő se sokkal jobb nálad, mert dobni kellett volna téged, nem leereszkedni a te szintedre. De legalább (remélhetőleg) tanultál belőle, hogy a következő "párod" mellett nem fogsz másokkal smárolni.

2017. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!